Visitors (8.x-2.19) - en to hr translation catalogue (101 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Pages
hr: Stranice

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Comments
hr: Komentari

en: Version
hr: Inačica

en: Date
hr: Datum

en: Reset
hr: Poništi

en: Monthly
hr: Mjesečno

en: Country
hr: Država

en: Settings
hr: Postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Default
hr: Zadano

en: Sunday
hr: nedjelja

en: Monday
hr: ponedjeljak

en: Tuesday
hr: utorak

en: Wednesday
hr: srijeda

en: Thursday
hr: četvrtak

en: Friday
hr: petak

en: Saturday
hr: subota

en: Path
hr: Putanja

en: Region
hr: Regija

en: Display
hr: Prikaz

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: never
hr: nikada

en: 1 hour
hr: 1 sat

en: Paths
hr: Putanje

en: User
hr: Korisnik

en: All
hr: Svi

en: Year
hr: Godina

en: Host
hr: Poslužitelj

en: Never
hr: Nikada

en: To
hr: Za

en: From
hr: Od

en: Visibility
hr: Vidljivost

en: Roles
hr: Uloge

en: Location
hr: Lokacija

en: Count
hr: Broj

en: Nodes
hr: Unosi

en: Performance
hr: Učinkovitost

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: 1 day
hr: 1 dan

en: 1 year
hr: 1 godina

en: Month
hr: Mjesec

en: Details
hr: Detalji

en: Desc
hr: Silazno

en: Day
hr: Dan

en: Configuration
hr: Postavke

en: Role
hr: Uloga

en: Users
hr: Korisnici

en: Top pages
hr: Popularne stranice

en: Recent hits
hr: Posljednje posjete

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Messages
hr: Poruke

en: Browser
hr: Preglednik

en: How many content items to display in "day" list.
hr: Koliko se sadržaja prikazuje u "dnevnom" popisu.

en: Hour
hr: Sat

en: Number of day's top views to display
hr: Broj najčešćih pregleda u danu za prikaz

en: Number of all time views to display
hr: Broj ukupnih pregleda za prikaz

en: Number of most recent views to display
hr: Broj nedavnih pregleda za prikaz

en: Track
hr: Prati

en: details
hr: detalji

en: Sort criteria
hr: Kriterij razvrstavanja

en: Hits
hr: Posjete

en: The specified date is invalid.
hr: Upisani datum nije valjan.

en: Apply
hr: Primjeni

en: 1 week
hr: 1 tjedan

en: User activity
hr: Aktivnost korisnika

en: Number of views
hr: Broj pregleda

en: Error message
hr: Poruka greške

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta

en: Warning message
hr: Poruka upozorenja

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
hr: Nadnevak u bilo kojem obliku čitljivom strojevima. CCYY-MM-DD HH:MM:SS je preporučeno.

en: Views today
hr: Pregleda danas

en: Visitors
hr: Posjetitelji

en: Popular content
hr: Popularni sadržaj

en: How many content items to display in "all time" list.
hr: Koliko se sadržaja prikazuje u popisu "sve vrijeme".

en: How many content items to display in "recently viewed" list.
hr: Koliko stavki želite prikazati u popisu "skoro pogledani".

en: Today's:
hr: Današnji:

en: All time:
hr: Cijelo vrijeme:

en: Last viewed:
hr: Posljednje čitano:

en: View pages that have recently been visited.
hr: Pregledaj stranice koje su nedavno posjećene.

en: View pages that have been hit frequently.
hr: Pregledaj stranice koje su često posjećene.

en: Show icon
hr: Prikaži ikonu

en: Not restricted
hr: Nije ograničeno

en: The number of visitors who have read the node.
hr: Broj posjetitelja koji su pročitali unos.

en: The number of visitors who have read the node today.
hr: Broj posjetitelja koji su pročitali unos tijekom današnjeg dana.

en: Last view
hr: Posljednji pregled

en: The date on which a visitor last read the node.
hr: Nadnevak posljednje posjete unosu.

en: Status message
hr: Poruka statusa

en: All pages except those listed
hr: Sve stranice osim navedenih

en: Only the listed pages
hr: Samo na navedenim stranicama

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
hr: Odredite stranice koristeći njihove putanje. Unesite jednu putanju po redu. Znak '*' služi kao nadomjestak. Primjeri putanja su %blog za blog stranicu i %blog-nadomjestak za svaki osobni blog. %front je za naslovnicu.

en: Not customizable
hr: Nije prilagodljivo

en: Restricted to certain pages
hr: Ograničeno na određene stranice

en: View content hits
hr: Vidi posjete sadržaju

en: Asc
hr: Uzlazno
