Visitors (8.x-2.19) - en to ps translation catalogue (50 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Pages
ps: پاڼې

en: Type
ps: بڼه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Comments
ps: څرګندونې

en: Date
ps: نيټه

en: Monthly
ps: میاشتنی

en: Settings
ps: امستنې

en: Default
ps: تلواله

en: Sunday
ps: يکشنبه

en: Monday
ps: دوشنبه

en: Tuesday
ps: سه شنبه

en: Wednesday
ps: چهارشنبه

en: Thursday
ps: پنجشنبه

en: Friday
ps: جمعه

en: Saturday
ps: شنبه

en: URL
ps: پته (URL)

en: Path
ps: يونلور

en: Region
ps: سيمه

en: Advanced settings
ps: پرمخ تللی امستنې

en: never
ps: هيڅکله

en: ID
ps: پېژند

en: User
ps: غړی

en: All
ps: ټول

en: Year
ps: کال

en: Host
ps: کوربه

en: Never
ps: هيڅکله

en: To
ps: ته

en: Visibility
ps: لیدوړتیا

en: Count
ps: شمیر

en: Performance
ps: كارېدون

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Month
ps: میاشت

en: Details
ps: سپړنې

en: Day
ps: ورځ

en: Configuration
ps: سازول

en: Role
ps: ونډه

en: Users
ps: غړي

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Browser
ps: لټونى (browser)

en: Hour
ps: ګړی

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Warning message
ps: خبرتيا پیغام

en: 1 view | @count views
ps[0]: ۱ ليد
ps[1]: @count ليدنې

en: - All -
ps: - ټول -

en: Visitors
ps: ليدونکي

en: Popular content
ps: نامتو منځپانګې

en: Today's:
ps: نن:

en: All time:
ps: ټول وخت:
