Visitors (8.x-2.19) - en to se translation catalogue (16 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Pages
se: Siiddut

en: Type
se: Šládja

en: Date
se: Dáhton

en: Save
se: Vurke

en: Sunday
se: Sotnabeaivi

en: Monday
se: Vuossárga

en: Tuesday
se: Maŋŋebárga

en: Wednesday
se: Gaskavahkku

en: Thursday
se: Duorastat

en: Friday
se: Bearjadat

en: Saturday
se: Lávvardat

en: User
se: Geavaheaddji

en: All
se: Buot

en: Sort by
se: Sirre

en: Hits
se: Bohtosat
