Visitors (8.x-2.19) - en to uk translation catalogue (226 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Pages
uk: Сторінки

en: Operations
uk: Операції

en: Type
uk: Тип

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Comments
uk: Коментарі

en: Version
uk: Версія

en: Date
uk: Дата

en: Reset
uk: Скинути

en: Monthly
uk: Щомісяця

en: Country
uk: Країна

en: Settings
uk: Налаштування

en: Label
uk: Мітка

en: Save
uk: Зберегти

en: Default
uk: Базово

en: Sunday
uk: неділя

en: Monday
uk: понеділок

en: Tuesday
uk: вівторок

en: Wednesday
uk: середа

en: Thursday
uk: четвер

en: Friday
uk: п'ятниця

en: Saturday
uk: субота

en: Times
uk: Терміни

en: URL
uk: URL-адреса

en: Path
uk: Шлях

en: Region
uk: Область

en: Display
uk: Показ

en: Advanced settings
uk: Розширені налаштування

en: never
uk: ніколи

en: 1 hour
uk: 1 година

en: Paths
uk: Шляхи

en: User
uk: Користувач

en: All
uk: Все

en: Year
uk: Рік

en: Host
uk: Хост

en: Never
uk: Ніколи

en: To
uk: До

en: From
uk: Від

en: Visibility
uk: Видимість

en: Roles
uk: Ролі

en: Location
uk: Місце розташування

en: Count
uk: Лічильник

en: Nodes
uk: Матеріали

en: Performance
uk: Швидкодія

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: 1 day
uk: 1 день

en: 1 year
uk: 1 рік

en: Month
uk: Місяць

en: Details
uk: Подробиці

en: Model
uk: Модель

en: Operating System
uk: Операційна система

en: Software
uk: Програмне забезпечення

en: Desc
uk: Спад

en: Day
uk: День

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Role
uk: Роль

en: Users
uk: Користувачі

en: Top pages
uk: Популярні сторінки

en: Recent hits
uk: Останні відвідування

en: City
uk: Місто

en: Latitude
uk: Широта

en: Longitude
uk: Довгота

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Full
uk: Повністю

en: Messages
uk: Повідомлення

en: Countries
uk: Країни

en: Browser
uk: Браузер

en: Bot
uk: Бот

en: How many content items to display in "day" list.
uk: Скільки матеріалів показувати у списку "за день".

en: Hour
uk: Година

en: Configurations
uk: Конфігурації

en: Number of day's top views to display
uk: Відображувана кількість найпопулярніших переглядів за день

en: Number of all time views to display
uk: Відображувана кількість переглядів за весь час

en: Number of most recent views to display
uk: Відображувана кількість найостанніших переглядів

en: Hours
uk: Годин(и)

en: Engine
uk: Рушій

en: Track
uk: Відстежити

en: All pages
uk: Всі сторінки

en: details
uk: подробиці

en: Sort criteria
uk: Критерії впорядкування

en: Charts
uk: Діаграми

en: Privacy
uk: Конфіденційність

en: Hits
uk: Перегляди

en: The specified date is invalid.
uk: Вказана дата хибною.

en: Apply
uk: Застосувати

en: 3 hours
uk: 3 години

en: 6 hours
uk: 6 годин

en: Day of Month
uk: Число місяця

en: Day of Week
uk: День тижня

en: 1 week
uk: 1 тиждень

en: Postal Code
uk: Поштовий індекс

en: Minified
uk: Зменшений

en: Brand
uk: Фірма

en: 3 days
uk: 3 дні

en: 12 hours
uk: 12 годин

en: User activity
uk: Активність користувача

en: Pager
uk: Сторінковий навіґатор

en: Offset
uk: Зміщення

en: Family
uk: Сім'я

en: Number of views
uk: Кількість переглядів

en: Domains
uk: Домени

en: Browsers
uk: Переглядачі

en: Show Unique Visitors
uk: Показувати кількість унікальних відвідувачів

en: Show Published Nodes
uk: Показувати кількість опублікованих матеріалів

en: Route
uk: Маршрут

en: Error message
uk: Повідомлення про помилку

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: 2 days
uk: 2 дні

en: Add tracking to specific pages
uk: Додати відстеження певних сторінок

en: Warning message
uk: Попереджувальне повідомлення

en: 2 weeks
uk: 2 тижні

en: Add tracking for specific roles
uk: Додати відстеження певних ролей

en: Track translation sets as one unit
uk: Відстежувати набори перекладів як одне ціле

en: When a node is part of a translation set, record statistics for the originating node instead. This allows for a translation set to be treated as a single unit.
uk: Якщо матеріал є частиною набору перекладів, записувати статистику оригінального матеріалу. Це дає можливість вважати набір перекладів одним цілим.

en: Custom JavaScript code
uk: Власний код JavaScript

en: Code snippet (before)
uk: Фрагмент коду (перед)

en: Code snippet (after)
uk: Фрагмент коду (після)

en: Users are tracked by default, but you are able to opt out.
uk: Користувачі відстежуются за замовчуванням, але це можна вимкнути.

en: Enable user tracking
uk: Дозволити відстеження користувача

en: Users are <em>not</em> tracked by default, but you are able to opt in.
uk: Користувачі <em>не</em> відстежуються за замовчуванням, але це можна увімкнути.

en: 1 view | @count views
uk[0]: 1 перегляд
uk[1]: @count перегляди
uk[2]: @count переглядів

en: Tracking
uk: Стеження

en: Resolution
uk: Роздільність

en: Processed @current out of @total.
uk: Оброблене @current з @total.

en: Value type
uk: Тип значення

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
uk: Дата в будь-якому машинному форматі. Кращий формат: CCYY-MM-DD HH:MM:SS.

en: Invalid date format.
uk: Неприпустимий формат дати.

en: Total views
uk: Усього переглядів

en: The total number of times the node has been viewed.
uk: Загальна кількість переглядів матеріалу.

en: Views today
uk: Переглядів сьогодні

en: The total number of times the node has been viewed today.
uk: Загальна кількість переглядів матеріалу за сьогодні.

en: The most recent time the node has been viewed.
uk: Час останнього перегляду матеріалу.

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Visitors
uk: Відвідувачі

en: Visits
uk: Відвідування

en: Filter criteria
uk: Критерії фільтрування

en: Popular content
uk: Популярні матеріали

en: How many content items to display in "all time" list.
uk: Скільки матеріалів показувати у списку "за весь час".

en: How many content items to display in "recently viewed" list.
uk: Скільки матеріалів показувати у списку "найостанніші перегляди".

en: Today's:
uk: Сьогодні:

en: All time:
uk: За весь час:

en: Last viewed:
uk: Останні перегляди:

en: View pages that have recently been visited.
uk: Список щойно відвіданих сторінок.

en: View pages that have been hit frequently.
uk: Список часто відвідуваних сторінок.

en: Show icon
uk: Показувати іконку

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Hosts
uk: Вузли

en: Show Total Visitors
uk: Показувати загальну кількість відвідувачів

en: Show Last Registered User
uk: Показувати останнього зареєстрованого користувача

en: Show User IP
uk: Показувати Ip-Адресу користувача

en: Show Since Date
uk: Показувати дату, з якої відображається статистика

en: Configure visitors settings.
uk: Змінити настроювання статистики відвідувань.

en: View pages count per host.
uk: Перегляд статистики відвідувань по хостам.

en: This module used for displaying a visitors info.
uk: Даний модуль відображає інформацію про відвідувачів.

en: Status code
uk: Код стану

en: Referer
uk: Джерело

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
uk: Помилка під час виконання операції %error_operation з аргументами: @arguments

en: Entity Types
uk: Типи сутностей

en: Not restricted
uk: Без обмежень

en: The number of visitors who have read the node.
uk: Кількість відвідувачів, які прочитали матеріал.

en: The number of visitors who have read the node today.
uk: Кількість відвідувачів, які прочитали матеріал сьогодні.

en: Last view
uk: Останній перегляд

en: The date on which a visitor last read the node.
uk: Дата, коли користувач останній раз читав матеріал.

en: Status message
uk: Повідомлення про стан

en: All pages except those listed
uk: Всі сторінки, окрім перелічених

en: Only the listed pages
uk: Тільки перелічені сторінки

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
uk: Вкажіть сторінки, використовуючи шляхи до них. Вводити по одному шляху на рядок. Позначка '*' означає будь-який символ. Приклади шляхів: %blog для сторінки блоґу і %blog-wildcard для кожного з персональних блоґів. %front — головна сторінка.

en: Not customizable
uk: Не персоналізується

en: Restricted to certain pages
uk: Тільки для певних сторінок

en: View content hits
uk: Перегляд відвідувань матеріалу

en: Default (@default)
uk: Базово (@default)

en: Asc
uk: Зрост

en: Tracking scope
uk: Область відстеження

en: Allow users to customize tracking on their account page
uk: Дозволити користувачам персоналізувати відстеження на сторінці облікового запису.

en: No customization allowed
uk: Персоналізація заборонена

en: Tracking on by default, users with %permission permission can opt out
uk: За замовчуванням відстеження увімкнено, користувачі з правами "%permission" можуть його вимкнути

en: Tracking off by default, users with %permission permission can opt in
uk: Початково відстеження вимкнено, користувачі з правами "%permission" можуть його увімкнути

en: Links and downloads
uk: Посилання і завантаження

en: Opt-in or out of tracking
uk: Дозвіл або відмова від стеження

en: On by default with opt out
uk: Увімкнено за замовчуванням з можливістю вимкнути

en: Off by default with opt in
uk: Вимкнено за замовчуванням з можливістю увімкнути

en: Code in this textarea will be added <strong>before</strong> _paq.push(["trackPageView"]).
uk: Код в цій текстовій області буде доданий <strong>перед</strong> _paq.push(["trackPageView"]).

en: What are you tracking?
uk: Що відстежувати?

en: A single domain (default)
uk: Один домен (за замовчуванням)

en: Domain: @domain
uk: Домен: @domain

en: One domain with multiple subdomains
uk: Один домен з кількома піддоменами

en: Examples: @domains
uk: Приклади: @domains

en: Add to the selected roles only
uk: Додати лише для вибраних ролей

en: Add to every role except the selected ones
uk: Додати для всіх ролей, крім вибраних

en: If none of the roles are selected, all users will be tracked. If a user has any of the roles checked, that user will be tracked (or excluded, depending on the setting above).
uk: Якщо не вибрано жодної ролі, то стеження буде проводитися за всіма користувачами. Якщо користувач одну з позначених ролей, то цей користувач буде відстежений (або вилучений з відстеження, залежно від налаштувань вище)

en: All pages with exceptions
uk: Усі сторінки з винятками

en: Excepted: @roles
uk: Виключено: @roles

en: A single domain
uk: Один домен

en: Contextual filters
uk: Контекстні фільтри

en: No privacy
uk: Без конфіденційності

en: Device
uk: Пристрій

en: The text of the link.
uk: Текст цього посилання.

en: Entity types
uk: Типи сутностей

en: Devices
uk: Пристрої

en: Displaying @start - @end of @total
uk: Показ @start - @end з @total

en: Routes
uk: Маршрути

en: The %field date is required.
uk: Дата %field є обов’язковою.

en: The %field date is invalid.
uk: Дата %field неприпустима.

en: Track User ID
uk: Відстежувати User ID

en: @start - @end of @total
uk: @start - @end з @total

en: Pages by their paths
uk: Сторінки за їх шляхами

en: An offset from the current time such as "@example1" or "@example2"
uk: Зміщення від поточного часу як-от "@example1" або "@example2"

en: Custom code snippets
uk: Власні фрагменти коду

en: The most recent time the node has been viewed
uk: Час останнього перегляду матеріалу

en: The display ID of the view display to link to.
uk: Ідентифікатор відображення виду, на яке веде посилання.

en: To make sure the results are the same when switching to the other display, it is recommended to make sure the display:
uk: Щоб переконатися, що результати перемикання на інше відображення однакові, рекомендується переконатися, що відображення:

en: Has a path.
uk: Має шлях.

en: Has the same filter criteria.
uk: Має той самий критерій фільтрування.

en: Has the same sort criteria.
uk: Має такий самий критерій впорядкування

en: Has the same pager settings.
uk: Має такі самі налаштування сторінкового навігатора.

en: Has the same contextual filters.
uk: Має такі самі контекстні фільтри.

en: There are no path-based displays available.
uk: Немає відображень на основі шляху.

en: %current_display: The link in the %area area has no configured display.
uk: %current_display: Посилання в області %area не має налаштованого відображення.

en: %current_display: The link in the %area area points to the %linked_display display which no longer exists.
uk: %current_display: Посилання в області %area вказує на відображення %linked_display, що вже не існує.

en: %current_display: The link in the %area area points to the %linked_display display which does not have a path.
uk: %current_display: Посилання в області %area вказує на відображення %linked_display, що не має шляху.

en: %current_display: The link in the %area area points to the %linked_display display which uses different settings than the %current_display display for: %unequal_options. To make sure users see the exact same result when clicking the link, please check that the settings are the same.
uk: %current_display: Посилання в області %area вказує на відображення %linked_display, що використовує інші налаштування, ніж %current_display для наступних опцій: %unequal_options. Щоб переконатися, що користувачі бачать такий самий результат із натисканням посилання, перевірте, чи налаштування однакові.

en: The label of the link.
uk: Мітка для посилання
