Visitors (8.x-2.20) - en to mg translation catalogue (10 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Pages
mg: Takelaka

en: Prefix
mg: Tovona

en: Suffix
mg: Tovana

en: Operations
mg: Hatao

en: Language
mg: Teny

en: 1 hour
mg: 1 ora

en: User
mg: Mpampiasa

en: Configuration
mg: Fanamboarana

en: English
mg: Anglisy
