Visitors (8.x-2.20) - en to si translation catalogue (30 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Pages
si: පිටු

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Language
si: භාෂාව

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Date
si: දිනය

en: Label
si: ලේබලය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: All
si: සියල්ල

en: Year
si: අවුරුද්ද

en: Count
si: එකතුව

en: Month
si: මාසය

en: Day
si: දවස

en: January
si: ජනවාරි

en: February
si: පෙබරවාරි

en: March
si: මාර්තු

en: April
si: අප්‍රේල්

en: May
si: මැයි

en: June
si: ජුනි

en: July
si: ජූලි

en: August
si: අගෝස්‌තු

en: September
si: සැප්තැම්බර්

en: October
si: ඔක්‌තෝම්බර්

en: November
si: නොවැම්බර්

en: December
si: දෙසැම්බර්

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම

en: Users
si: පරිශ්‍රීලකයින්

en: Hour
si: පැය

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
