Visitors (8.x-2.21) - en to af translation catalogue (179 entries)

en: Title
af: Titel

en: Pages
af: Bladsye

en: Prefix
af: Voorvoegsel

en: Suffix
af: Agtervoegsel

en: Operations
af: Aksies

en: Language
af: Taal

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Date
af: Datum

en: Reset
af: Herstel

en: Hourly
af: Uurliks

en: Daily
af: Daagliks

en: Weekly
af: Weekliks

en: Monthly
af: Maandeliks

en: Country
af: Land

en: Settings
af: Verstellings

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: Sunday
af: Sondag

en: Monday
af: Maandag

en: Tuesday
af: Dinsdag

en: Wednesday
af: Woensdag

en: Thursday
af: Donderdag

en: Friday
af: Vrydag

en: Saturday
af: Saterdag

en: Path
af: Pad

en: never
af: nooit

en: 1 hour
af: 1 uur

en: Unknown
af: Onbekend

en: User
af: Gebruiker

en: All
af: Alle

en: Host
af: Masjien

en: Never
af: Nooit

en: To
af: Aan

en: From
af: Van

en: Visibility
af: Sigbaarheid.

en: Roles
af: Rolle

en: Performance
af: Werkverrigting

en: Navajo
af: Navajoees

en: January
af: Januarie

en: February
af: Februarie

en: March
af: Maart

en: May
af: Mei

en: June
af: Junie

en: July
af: Julie

en: August
af: Augustus

en: October
af: Oktober

en: December
af: Desember

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Role
af: Rol

en: Users
af: Gebruikers

en: Referrer
af: Verwyser

en: Nauru
af: Nauruaans

en: Arabic
af: Arabies

en: English
af: Engels

en: French
af: Frans

en: Italian
af: Italiaans

en: Spanish
af: Spaans

en: Japanese
af: Japanees

en: Korean
af: Koreaans

en: How many content items to display in "day" list.
af: Hoeveel items om te vertoon in die "dag" lys.

en: Number of day's top views to display
af: Aantal van vandag se beste besigtigings om te vertoon

en: Number of all time views to display
af: Aantal van alletye se beste besigtingings om te vertoon

en: Number of most recent views to display
af: Aantal van meesonlangse besigtingings om te vertoon

en: Visitor
af: Besoeker

en: Fiji
af: Fijiaans

en: details
af: besonderhede

en: Apply
af: Pas toe

en: Bulgarian
af: Bulgaars

en: Croatian
af: Kroaties

en: Czech
af: Tsjeggies

en: Danish
af: Deens

en: Dutch
af: Nederlands

en: Finnish
af: Fins

en: German
af: Duits

en: Hungarian
af: Hongaars

en: Indonesian
af: Indonesies

en: Norwegian
af: Noorweegs

en: Polish
af: Pools

en: Portuguese
af: Portugees

en: Romanian
af: Romeens

en: Russian
af: Russies

en: Slovak
af: Slovakees

en: Swedish
af: Sweeds

en: Turkish
af: Turks

en: Lithuanian
af: Lituaniaans

en: Afar
af: Afarees

en: Somali
af: Somaliaans

en: Komi
af: Komiaans

en: Hindi
af: Hindies

en: - All -
af: - Alle -

en: Catalan
af: Katalaans

en: Avestan
af: Avestanees

en: Akan
af: Akanees

en: Amharic
af: Amharikaans

en: Assamese
af: Assamees

en: Aymara
af: Aymaraans

en: Azerbaijani
af: Azerbaijanees

en: Bashkir
af: Bashkiriaans

en: Belarusian
af: Belarussies

en: Bihari
af: Bihariaans

en: Bislama
af: Bislamees

en: Bambara
af: Bambaraans

en: Bengali
af: Bengalees

en: Breton
af: Bretoniaans

en: Bosnian
af: Bosnies

en: Chechen
af: Chechenees

en: Chamorro
af: Chamorroaans

en: Corsican
af: Korsikaans

en: Welsh
af: Wallies

en: Ewe
af: Eweaans

en: Estonian
af: Estonies

en: Basque
af: Baskees

en: Irish
af: Iers

en: Galician
af: Galisies

en: Gujarati
af: Gujaratiaans

en: Manx
af: Manks

en: Hausa
af: Hausaans

en: Hiri Motu
af: Hiri Motuaans

en: Armenian
af: Armenies

en: Herero
af: Hereroaans

en: Igbo
af: Igboaans

en: Icelandic
af: Yslands

en: Inuktitut
af: Inuktituts

en: Javanese
af: Javanees

en: Georgian
af: Georgiaans

en: Kongo
af: Kongoees

en: Kwanyama
af: Kwanyamaans

en: Kazakh
af: Kazakhies

en: Kannada
af: Kannadees

en: Kanuri
af: Kanuriaans

en: Kashmiri
af: Kashmiriaans

en: Kurdish
af: Kurdiaans

en: Latin
af: Latyn

en: Luxembourgish
af: Luxemburgies

en: Lingala
af: Lingalees

en: Latvian
af: Latviaans

en: Malagasy
af: Malgassies

en: Marshallese
af: Marshallees

en: Macedonian
af: Masedonies

en: Mongolian
af: Mongools

en: Malay
af: Maleisies

en: Maltese
af: Maltees

en: Burmese
af: Burmees

en: Nepali
af: Nepaliaans

en: Ndonga
af: Ndongaans

en: Norwegian Bokmål
af: Noorweegse Bokmål

en: Chichewa
af: Chichewaans

en: Occitan
af: Okkitaans

en: Oromo
af: Oromoaans

en: Oriya
af: Orijaans

en: Ossetian
af: Ossetiaans

en: Pashto
af: Pashtoaans

en: Quechua
af: Quechuaans

en: Kirundi
af: Kirundiaans

en: Kinyarwanda
af: Kinyarwandaans

en: Sardinian
af: Sardiniaans

en: Sindhi
af: Sindhiaans

en: Northern Sami
af: Noord-Sami

en: Sango
af: Sangoaans

en: Samoan
af: Samoaans

en: Shona
af: Shonaees

en: Albanian
af: Albanies

en: Serbian
af: Serbies

en: Tamil
af: Tamilaans

en: Tajik
af: Tajikaans

en: Tigrinya
af: Tigriniaans

en: Tahitian
af: Tahities

en: Ukrainian
af: Ukrainees

en: Uzbek
af: Uzbeki

en: Vietnamese
af: Vietnamees

en: Wolof
af: Wolofs

en: Zhuang
af: Zhuangees

en: Popular content
af: Gewilde inhoud

en: How many content items to display in "all time" list.
af: Hoeveel items om te vertoon in die "alle tye" lys.

en: How many content items to display in "recently viewed" list.
af: Hoeveel items om te vertoon in die "onlangs besigtig" lys.

en: Today's:
af: Vandag se beste:

en: All time:
af: Alletye se beste:

en: Last viewed:
af: Laaste gesien:
