Visitors (8.x-2.22) - en to lo translation catalogue (14 entries)

en: Pages
lo: ໜ້າເວັບ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: Sunday
lo: ວັນອາທິດ

en: Monday
lo: ວັນຈັນ

en: Tuesday
lo: ວັນອັງຄານ

en: Wednesday
lo: ວັນພຸດ

en: Thursday
lo: ວັນພະຫັດ

en: Friday
lo: ວັນສຸກ

en: Saturday
lo: ວັນເສົາ

en: 1 hour
lo: 1 ຊົ່ວໂມງ

en: 1 day
lo: 1 ມື້

en: Configuration
lo: ການຕັ້ງຄ່າ

en: Error message
lo: ຂໍ້ຄວາມຂອງຄວາມຜິດພາດ

en: Status message
lo: ຂໍ້ຄວາມບອກສະຖານະພາບ
