Visitors (8.x-2.22) - en to sl translation catalogue (258 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Pages
sl: Strani

en: Prefix
sl: Predpona

en: Suffix
sl: Pripona

en: Operations
sl: Operacije

en: Language
sl: Jezik

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Date
sl: Datum

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Daily
sl: Dnevno

en: Weekly
sl: Tedensko

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Sunday
sl: nedelja

en: Monday
sl: ponedeljek

en: Tuesday
sl: torek

en: Wednesday
sl: sreda

en: Thursday
sl: četrtek

en: Friday
sl: petek

en: Saturday
sl: sobota

en: Path
sl: Pot

en: Region
sl: Regija

en: Display
sl: Prikaz

en: never
sl: nikoli

en: Unknown
sl: Neznan

en: User
sl: Uporabnik

en: All
sl: Vsi

en: Year
sl: Leto

en: Host
sl: Gostitelj

en: Never
sl: Nikoli

en: To
sl: Za

en: From
sl: Od

en: Visibility
sl: Vidljivost

en: Roles
sl: Vloge

en: Count
sl: Število

en: Performance
sl: Hitrost delovanja

en: Month
sl: Mesec

en: Egypt
sl: Egipt

en: Namibia
sl: Namibije

en: Israel
sl: Izrael

en: New Zealand
sl: Nova Zelandija

en: Brazil
sl: Brazilija

en: Chile
sl: Čile

en: Paraguay
sl: Paragvaj

en: Jamaica
sl: Jamajka

en: Japan
sl: Japonska

en: Libya
sl: Libija

en: Poland
sl: Polska

en: Portugal
sl: Portugalska

en: Singapore
sl: Singapur

en: Turkey
sl: Turčija

en: Week
sl: Teden

en: January
sl: januar

en: February
sl: februar

en: March
sl: marec

en: April
sl: april

en: May
sl: Maj

en: June
sl: Junij

en: July
sl: julij

en: August
sl: avgust

en: September
sl: september

en: October
sl: oktober

en: November
sl: november

en: December
sl: december

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Users
sl: Uporabniki

en: Referrer
sl: Posrednik

en: Top pages
sl: Najbolj obiskane strni

en: Recent hits
sl: Nedavni zadetki

en: Germany
sl: Nemčija

en: Afghanistan
sl: Afganistan

en: Albania
sl: Albanija

en: Algeria
sl: Alžirija

en: American Samoa
sl: Ameriška Samoa

en: Andorra
sl: Andora

en: Anguilla
sl: Angvila

en: Antarctica
sl: Antarktika

en: Antigua and Barbuda
sl: Antigva in Barbuda

en: Armenia
sl: Armenija

en: Australia
sl: Avstralija

en: Austria
sl: Avstrija

en: Azerbaijan
sl: Azerbajdžan

en: Bahamas
sl: Bahami

en: Bahrain
sl: Bahrajn

en: Bangladesh
sl: Bangladeš

en: Belarus
sl: Belorusija

en: Belgium
sl: Belgija

en: Bermuda
sl: Bermudi

en: Bhutan
sl: Butan

en: Bolivia
sl: Bolivija

en: Bosnia and Herzegovina
sl: Bosna in Hercegovina

en: Botswana
sl: Botsvana

en: Bouvet Island
sl: Bouvetov otok

en: Bulgaria
sl: Bolgarija

en: Cambodia
sl: Kambodža

en: Cameroon
sl: Kamerun

en: Canada
sl: Kanada

en: Cayman Islands
sl: Kajmanski otoki

en: Central African Republic
sl: Srednjeafriška republika

en: Chad
sl: Čad

en: China
sl: Kitajska

en: Christmas Island
sl: Božični otok

en: Cocos (Keeling) Islands
sl: Kokosovi otoki

en: Colombia
sl: Kolumbija

en: Comoros
sl: Komori

en: Cook Islands
sl: Cookovi otoki

en: Costa Rica
sl: Kostarika

en: Cyprus
sl: Ciper

en: Denmark
sl: Danska

en: Djibouti
sl: Džibuti

en: Dominica
sl: Dominika

en: Dominican Republic
sl: Dominikanska republika

en: Ecuador
sl: Ekvador

en: El Salvador
sl: Salvador

en: Equatorial Guinea
sl: Ekvatorialna Gvineja

en: Eritrea
sl: Eritreja

en: Estonia
sl: Estonija

en: Ethiopia
sl: Etiopija

en: Faroe Islands
sl: Ferski otoki

en: Finland
sl: Finska

en: France
sl: Francija

en: French Guiana
sl: Francoska Gvajana

en: French Polynesia
sl: Francoska Polinezija

en: Gabon
sl: Gabonska republika

en: Gambia
sl: Gambija

en: Ghana
sl: Gana

en: Greece
sl: Grčija

en: Greenland
sl: Grenlandija

en: Guatemala
sl: Gvatemala

en: Guinea
sl: Gvineja

en: Guinea-Bissau
sl: Gvineja Bissau

en: Guyana
sl: Gvajana

en: Heard Island and McDonald Islands
sl: Otok Heard in otočje McDonald

en: Hungary
sl: Madžarska

en: Iceland
sl: Islandija

en: India
sl: Indija

en: Indonesia
sl: Indonezija

en: Iraq
sl: Irak

en: Ireland
sl: Irska

en: Italy
sl: Italija

en: Jordan
sl: Jordanija

en: Kazakhstan
sl: Kazahstan

en: Kuwait
sl: Kuvajt

en: Kyrgyzstan
sl: Kirgizistan

en: Latvia
sl: Latvija

en: Lebanon
sl: Libanon

en: Lesotho
sl: Lesoto

en: Liberia
sl: Liberija

en: Liechtenstein
sl: Lihenštajn

en: Lithuania
sl: Litvanija

en: Luxembourg
sl: Luksemburg

en: Madagascar
sl: Madagaskar

en: Malawi
sl: Malavi

en: Malaysia
sl: Malezija

en: Maldives
sl: Maldivi

en: Marshall Islands
sl: Maršalovi otoki

en: Martinique
sl: Martinik

en: Mauritania
sl: Mavretanija

en: Mauritius
sl: Mavricijus

en: Mexico
sl: Mehika

en: Monaco
sl: Monako

en: Mongolia
sl: Mongolija

en: Morocco
sl: Maroko

en: Mozambique
sl: Mozambik

en: Myanmar
sl: Mjanmar

en: Netherlands
sl: Nizozemska

en: New Caledonia
sl: Nova Kaledonija

en: Nicaragua
sl: Nikaragva

en: Nigeria
sl: Nigerija

en: Norfolk Island
sl: Norfolk

en: Northern Mariana Islands
sl: Severni Marianski otoki

en: Norway
sl: Norveška

en: Papua New Guinea
sl: Papua Nova Gvineja

en: Philippines
sl: Filipini

en: Puerto Rico
sl: Portoriko

en: Qatar
sl: Katar

en: Romania
sl: Romanija

en: Russia
sl: Rusija

en: Rwanda
sl: Ruanda

en: Saudi Arabia
sl: Saudova Arabija

en: Seychelles
sl: Sejšeli

en: Slovakia
sl: Slovaška

en: Slovenia
sl: Slovenija

en: Solomon Islands
sl: Salomonovi otoki

en: Somalia
sl: Somalija

en: South Africa
sl: Južna Afrika

en: Spain
sl: Španija

en: Sri Lanka
sl: Šrilanka

en: Suriname
sl: Surinam

en: Svalbard and Jan Mayen
sl: Svalbard in Jan Mayen

en: Sweden
sl: Švedska

en: Switzerland
sl: Švica

en: Syria
sl: Sirija

en: Taiwan
sl: Tajvan

en: Tajikistan
sl: Tadžikistan

en: Tanzania
sl: Tanzanija

en: Thailand
sl: Tajska

en: Trinidad and Tobago
sl: Trinidad in Tobago

en: Tunisia
sl: Tunizija

en: Turks and Caicos Islands
sl: Otočji Turks in Caicos

en: Ukraine
sl: Ukrajina

en: United Arab Emirates
sl: Združeni arabski emirati

en: United Kingdom
sl: Združeno kraljestvo

en: United States
sl: Združene države

en: United States Minor Outlying Islands
sl: Ameriški zunajležeči otoki

en: Uruguay
sl: Urugvaj

en: Wallis and Futuna
sl: Wallisovi in Futunini otoki

en: Yemen
sl: Jemen

en: Zimbabwe
sl: Zimbabve

en: Arabic
sl: Arabščina

en: English
sl: Angleščina

en: French
sl: Francoščina

en: Italian
sl: Italijanščina

en: Spanish
sl: Španščina

en: Japanese
sl: Japonščina

en: Korean
sl: Korejščina

en: Browser
sl: Brskalnik

en: How many content items to display in "day" list.
sl: Število vsebin prikazanih v "dnevnem" seznamu.

en: Number of day's top views to display
sl: Število prikazanih dnevnih naj ogledov

en: Number of all time views to display
sl: Število prikazanih ogledov za celotno obdobje

en: Number of most recent views to display
sl: Število prikazanih nedavnih ogledov

en: Visitor
sl: Obiskovalec

en: Track
sl: Sledi

en: Aland Islands
sl: Alandski otoki

en: Saint Kitts and Nevis
sl: Sveti Kitts in Nevis

en: Saint Lucia
sl: Sveta Lucija

en: Sao Tome and Principe
sl: Sao Tome in Principe

en: French Southern Territories
sl: Francoska južna ozemlja

en: Saint Vincent and the Grenadines
sl: Sveti Vincent in Grenadine

en: Guernsey
sl: Guernesey

en: details
sl: podrobnosti

en: British Indian Ocean Territory
sl: Britanski teritorij v Indijskem oceanu

en: Croatia
sl: Hrvaška

en: Pitcairn
sl: Pitcairinov otok

en: Western Sahara
sl: Zahodna Sahara

en: Precision
sl: Natančnost

en: Number of views
sl: Število ogledov

en: Lithuanian
sl: Litvanščina

en: Error message
sl: Sporočilo o napaki

en: Isle of Man
sl: Otok Man

en: Montenegro
sl: Črna gora

en: Saint Pierre and Miquelon
sl: Sveti Pierre in Miquelon

en: Serbia
sl: Srbija

en: Afar
sl: Afarščina

en: Somali
sl: Somalščina

en: Komi
sl: Komijščina

en: Warning message
sl: Opozorilno sporočilo

en: Decimal point
sl: Decimalna točka

en: Abbreviation
sl: Okrajšava

en: Popular content
sl: Priljubljena vsebina

en: How many content items to display in "all time" list.
sl: Število vsebin prikazanih v seznamu "vseh časov".

en: How many content items to display in "recently viewed" list.
sl: Število vsebin prikazanih v seznamu "zadnjih ogledov".

en: Today's:
sl: Danes:

en: All time:
sl: Ves čas:

en: Last viewed:
sl: Zadnjič videno:
