Visitors (8.x-2.23) - en to sk translation catalogue (422 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Pages
sk: Stránky

en: Prefix
sk: Predpona

en: Suffix
sk: Prípona

en: Operations
sk: Operácie

en: Language
sk: Jazyk

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Date
sk: Dátum

en: Hourly
sk: Každú hodinu

en: Daily
sk: Denne

en: Weekly
sk: Týždenne

en: Monthly
sk: Mesačne

en: Country
sk: Krajina

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Sunday
sk: nedeľa

en: Monday
sk: pondelok

en: Tuesday
sk: utorok

en: Wednesday
sk: streda

en: Thursday
sk: štvrtok

en: Friday
sk: piatok

en: Saturday
sk: sobota

en: Path
sk: Cesta

en: Region
sk: Umiestnenie

en: Display
sk: Zobraziť

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: never
sk: nikdy

en: 1 hour
sk: 1 hodina

en: Total
sk: Celkom

en: Unknown
sk: Neznámy

en: User
sk: Používateľ

en: All
sk: Všetky

en: Year
sk: Rok

en: Host
sk: Hostiteľ

en: Never
sk: Nikdy

en: To
sk: Komu

en: From
sk: Od

en: Visibility
sk: Viditeľnosť

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Count
sk: Počet

en: Performance
sk: Výkon

en: 1 day
sk: 1 deň

en: 1 year
sk: 1 rok

en: Month
sk: Mesiac

en: Desc
sk: Zostupne

en: Namibia
sk: Namíbia

en: Israel
sk: Izrael

en: Palestine
sk: Palestína

en: Iran
sk: Irán

en: New Zealand
sk: Nový Zéland

en: North America
sk: Severná Amerika

en: Cuba
sk: Kuba

en: Brazil
sk: Brazília

en: Chile
sk: Čile

en: Jamaica
sk: Jamajka

en: Japan
sk: Japonsko

en: Libya
sk: Lýbia

en: Poland
sk: Poľsko

en: Portugal
sk: Portugalsko

en: Singapore
sk: Singapúr

en: Turkey
sk: Turecko

en: Week
sk: Týždeň

en: Day
sk: Deň

en: January
sk: január

en: February
sk: február

en: March
sk: marec

en: April
sk: apríl

en: May
sk: máj

en: June
sk: jún

en: July
sk: júl

en: August
sk: august

en: September
sk: september

en: October
sk: október

en: November
sk: november

en: December
sk: december

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Users
sk: Používatelia

en: Referrer
sk: Odkazovač

en: Top pages
sk: Najlepšie stránky

en: Recent hits
sk: Posledné zobrazenia

en: City
sk: Mesto

en: Latitude
sk: Zemepisná šírka

en: Longitude
sk: Zemepisná dĺžka

en: Germany
sk: Nemecko

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Full
sk: Plný

en: Afghanistan
sk: Afganistan

en: Albania
sk: Albánsko

en: Algeria
sk: Alžírsko

en: American Samoa
sk: Americká Samoa

en: Andorra
sk: Andora

en: Antarctica
sk: Antarktída

en: Argentina
sk: Argentína

en: Armenia
sk: Arménsko

en: Australia
sk: Austrália

en: Austria
sk: Rakúsko

en: Azerbaijan
sk: Azerbajďžan

en: Bahamas
sk: Bahamy

en: Bangladesh
sk: Bangladéš

en: Belarus
sk: Bielorusko

en: Belgium
sk: Belgicko

en: Bermuda
sk: Bermudy

en: Bolivia
sk: Bolívia

en: Bosnia and Herzegovina
sk: Bosna a Hercegovina

en: Bouvet Island
sk: Ostrov Bouvet

en: Bulgaria
sk: Bulharsko

en: Cambodia
sk: Kambodža

en: Cameroon
sk: Kamerun

en: Canada
sk: Kanada

en: Cayman Islands
sk: Kajmanské ostrovy

en: Central African Republic
sk: Stredoafrická republika

en: Chad
sk: Čad

en: China
sk: Čína

en: Christmas Island
sk: Vianočnný ostrov

en: Cocos (Keeling) Islands
sk: Kokosové ostrovy

en: Colombia
sk: Kolumbia

en: Comoros
sk: Komory

en: Cook Islands
sk: Cookove ostrovy

en: Denmark
sk: Dánsko

en: Djibouti
sk: Ďžibuti

en: Dominican Republic
sk: Dominikánska republika

en: Ecuador
sk: Ekvádor

en: Equatorial Guinea
sk: Rovníková Guinea

en: Estonia
sk: Estónsko

en: Ethiopia
sk: Etiópia

en: Faroe Islands
sk: Faerské Ostrovy

en: Finland
sk: Fínsko

en: France
sk: Francúzsko

en: French Guiana
sk: Francúzska Guayana

en: French Polynesia
sk: Francúzska Polynézia

en: Georgia
sk: Gruzínsko

en: Gibraltar
sk: Gibraltár

en: Greece
sk: Grécko

en: Greenland
sk: Grónsko

en: Heard Island and McDonald Islands
sk: Ostrov Heard a McDonaldove Ostrovy

en: Hungary
sk: Maďarsko

en: Iceland
sk: Island

en: Indonesia
sk: Indonézia

en: Iraq
sk: Irak

en: Ireland
sk: Írsko

en: Italy
sk: Taliansko

en: Jordan
sk: Jordánsko

en: Kazakhstan
sk: Kazachstan

en: Kuwait
sk: Kuvajt

en: Kyrgyzstan
sk: Kirgizsko

en: Latvia
sk: Lotyšsko

en: Lebanon
sk: Libanon

en: Lesotho
sk: Lesoto

en: Liberia
sk: Libéria

en: Liechtenstein
sk: Lichtenštajnsko

en: Lithuania
sk: Litva

en: Luxembourg
sk: Luxembursko

en: Madagascar
sk: Madagaskar

en: Malaysia
sk: Malajzia

en: Maldives
sk: Maledivy

en: Marshall Islands
sk: Marshallove Ostrovy

en: Mauritius
sk: Maurícius

en: Mexico
sk: Mexiko

en: Monaco
sk: Monako

en: Mongolia
sk: Mongolsko

en: Morocco
sk: Maroko

en: Mozambique
sk: Mozambik

en: Myanmar
sk: Mjanmarsko

en: Nauru
sk: Nauruština

en: Nepal
sk: Nepál

en: Netherlands
sk: Holandsko

en: New Caledonia
sk: Nová Kaledónia

en: Nicaragua
sk: Nikaragua

en: Nigeria
sk: Nigéria

en: Norway
sk: Nórsko

en: Papua New Guinea
sk: Papua Nová Guinea

en: Philippines
sk: Filipíny

en: Qatar
sk: Katar

en: Romania
sk: Rumunsko

en: Russia
sk: Rusko

en: Saudi Arabia
sk: Saudská Arábia

en: Seychelles
sk: Seychelly

en: Slovakia
sk: Slovensko

en: Slovenia
sk: Slovinsko

en: Solomon Islands
sk: Šalamúnove ostrovy

en: Somalia
sk: Somálsko

en: South Africa
sk: JAR

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
sk: Južná Georgia a Južné Sendvičove Ostrovy

en: Spain
sk: Španielsko

en: Sri Lanka
sk: Srí Lanka

en: Sudan
sk: Sudán

en: Suriname
sk: Surinam

en: Svalbard and Jan Mayen
sk: Svalbard a Jan Mayen

en: Sweden
sk: Švédsko

en: Switzerland
sk: Švajčiarsko

en: Syria
sk: Sýria

en: Tajikistan
sk: Tadžikistan

en: Thailand
sk: Thajsko

en: Trinidad and Tobago
sk: Trinidad a Tobago

en: Tunisia
sk: Tunisko

en: Turkmenistan
sk: Turkménsko

en: Ukraine
sk: Ukrajina

en: United Arab Emirates
sk: Spojené Arabské Emiráty

en: United Kingdom
sk: Veľká Británia

en: United States
sk: Spojené štáty

en: United States Minor Outlying Islands
sk: Menšie odľahlé ostrovy USA

en: Wallis and Futuna
sk: Wallis a Futuna

en: Yemen
sk: Jemen

en: Arabic
sk: Arabčina

en: English
sk: Angličtina

en: French
sk: Francúzština

en: Italian
sk: Taliančina

en: Spanish
sk: Španielčina

en: Japanese
sk: Japončina

en: Korean
sk: Kórejčina

en: Messages
sk: Správy

en: Browser
sk: Prehliadač

en: How many content items to display in "day" list.
sk: Koľko položiek sa má zobrazovať v "dennom" zozname.

en: Hour
sk: Hodina

en: Number of day's top views to display
sk: Počet zobrazovaných denných návštev

en: Number of all time views to display
sk: Počet zobrazovaných všetkých návštev

en: Number of most recent views to display
sk: Počet zobrazovaných posledných návštev

en: Visitor
sk: Návštevník

en: Track
sk: Sledovať

en: Aland Islands
sk: Alandy

en: Fiji
sk: Fidžijčina

en: Saint Kitts and Nevis
sk: Svätý Krištof a Nevis

en: Saint Lucia
sk: Svätá Lucia

en: French Southern Territories
sk: Francúzske južné teritóriá

en: Saint Vincent and the Grenadines
sk: Svätý Vincent a Grenadíny

en: details
sk: podrobnosti

en: Privacy
sk: Súkromie

en: Apply
sk: Použiť

en: 3 hours
sk: 3 hodiny

en: 6 hours
sk: 6 hodín

en: British Indian Ocean Territory
sk: Britské teritórium Indického oceánu

en: Croatia
sk: Chorvátsko

en: Western Sahara
sk: Západná Sahara

en: Day of Month
sk: Deň v mesiaci

en: Day of Week
sk: Deň v týždni

en: Precision
sk: Presnosť

en: 1 week
sk: 1 týždeň

en: Minified
sk: Minimalizované

en: Pager
sk: Stránkovanie

en: Offset
sk: Ofset

en: Bulgarian
sk: Bulharčina

en: Croatian
sk: Chorvátčina

en: Czech
sk: Čeština

en: Danish
sk: Dánčina

en: Dutch
sk: Holandčina

en: Finnish
sk: Fínčina

en: German
sk: Nemčina

en: Hungarian
sk: Maďarčina

en: Indonesian
sk: Indonézština

en: Polish
sk: Poľština

en: Romanian
sk: Rumunčina

en: Russian
sk: Ruština

en: Slovak
sk: Slovenčina

en: Swedish
sk: Švédčina

en: Turkish
sk: Turečtina

en: Number of views
sk: Počet zobrazení

en: Domains
sk: Domény

en: Lithuanian
sk: Litovčina

en: Route
sk: Cesta

en: Error message
sk: Chybová správa

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Add tracking to specific pages
sk: Pridať sledovaniue na určené stránky

en: Isle of Man
sk: Ostrov Man

en: Montenegro
sk: Čierna Hora

en: Saint Pierre and Miquelon
sk: Svätý Pierre a Miquelon

en: Serbia
sk: Srbsko

en: Afar
sk: Afarčina

en: Somali
sk: Somálčina

en: Komi
sk: Komijčina

en: Warning message
sk: Správa s upozornením

en: Timor-Leste
sk: Východný Timor

en: Decimal point
sk: Desatinná bodka

en: 2 weeks
sk: 2 týždne

en: Add tracking for specific roles
sk: Pridať sledovanie pre konkrétne kategórie

en: Track translation sets as one unit
sk: Prehľadávať sadu prekladov ako jeden celok

en: When a node is part of a translation set, record statistics for the originating node instead. This allows for a translation set to be treated as a single unit.
sk: Ak je príspevok časťou sady prekladu, zaznamenajú sa miesto neho štatistiky z východzieho príspevku. To umožňuje spracovať celú sadu prekladov ako jeden celok.

en: Custom JavaScript code
sk: Vlastný JavaScript kód

en: Code snippet (before)
sk: Kód pridaný pred

en: Code snippet (after)
sk: Kód pridaný za

en: Users are tracked by default, but you are able to opt out.
sk: Používatelia sú štandardne sledovaní, môžte však sledovanie zrušiť.

en: Enable user tracking
sk: Povoliť sledovanie používateľov

en: Tracking
sk: Sledovanie

en: Hindi
sk: Hindčina

en: Processed @current out of @total.
sk: Spracované @current / @total.

en: Abbreviation
sk: Skratka

en: Round
sk: Zaokrúhliť

en: Value type
sk: Typ hodnoty

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
sk: Dátum v každom strojovo čitateľnom formáte. Uprednostňovaný je CCYY-MM-DD HH:MM:SS.

en: Invalid date format.
sk: Nesprávny formát dátumu.

en: Total views
sk: Celkový počet pohľadov

en: The total number of times the node has been viewed.
sk: Celkový počet zobrazení uzla.

en: Views today
sk: Dnešné pohľady

en: The total number of times the node has been viewed today.
sk: Celkový počet dnešných prezretí uzla.

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Visitors
sk: Návštevníci

en: Filter criteria
sk: Filtrovať podľa

en: Catalan
sk: Katalánčina

en: Avestan
sk: Avestčina

en: Afrikaans
sk: Afrikánčina

en: Akan
sk: Akančina

en: Amharic
sk: Amharčina

en: Assamese
sk: Ásámčina

en: Aymara
sk: Aymarčina

en: Azerbaijani
sk: Azerbajdžančina

en: Bashkir
sk: Baškirčina

en: Belarusian
sk: Bieloruština

en: Bihari
sk: Bihárčina

en: Bengali
sk: Bengálčina

en: Breton
sk: Bretónčina

en: Bosnian
sk: Bosniačtina

en: Chechen
sk: Čečenčina

en: Chamorro
sk: Čamorčina

en: Corsican
sk: Korzičtina

en: Cree
sk: Krí

en: Chuvash
sk: Čuvaština

en: Welsh
sk: Waleština

en: Estonian
sk: Estónčina

en: Basque
sk: Baskičtina

en: Irish
sk: Írčina

en: Galician
sk: Galícijčina

en: Gujarati
sk: Gudžarátčina

en: Manx
sk: Mančina

en: Hausa
sk: Hauština

en: Hiri Motu
sk: Hiri motu

en: Armenian
sk: Arménčina

en: Herero
sk: Hererčina

en: Icelandic
sk: Islandčina

en: Javanese
sk: Jávčina

en: Georgian
sk: Gruzínčina

en: Kongo
sk: Konžština

en: Kikuyu
sk: Kikuju

en: Kwanyama
sk: Kuaňama

en: Kazakh
sk: Kazaština

en: Kannada
sk: Kannadčina

en: Kanuri
sk: Kanurijčina

en: Kashmiri
sk: Kašmírčina

en: Kurdish
sk: Kurdčina

en: Cornish
sk: Kornčina

en: Latin
sk: Latinčina

en: Luxembourgish
sk: Luxemburčina

en: Lingala
sk: Lingalčina

en: Latvian
sk: Lotyština

en: Malagasy
sk: Malgaština

en: Marshallese
sk: Maršalčina

en: Macedonian
sk: Macedónčina

en: Malayalam
sk: Malajálamčina

en: Mongolian
sk: Mongolčina

en: Malay
sk: Malajčina

en: Maltese
sk: Maltčina

en: Burmese
sk: Barmčina

en: Nepali
sk: Nepálčina

en: Norwegian Bokmål
sk: Nórsky bokmål

en: Norwegian Nynorsk
sk: Nórsky nynorsk

en: Chichewa
sk: Čičewa

en: Occitan
sk: Okcitánčina

en: Oromo
sk: Oromčina

en: Oriya
sk: Uríjčina

en: Ossetian
sk: Osetčina

en: Pashto
sk: Paštčina

en: Quechua
sk: Kečuánčina

en: Kinyarwanda
sk: Rwandčina

en: Sardinian
sk: Sardínčina

en: Sindhi
sk: Sindhčina

en: Northern Sami
sk: Severná saamčina

en: Samoan
sk: Samojčina

en: Shona
sk: Šona

en: Albanian
sk: Albánčina

en: Serbian
sk: Srbčina

en: Swahili
sk: Svahilčina

en: Tamil
sk: Tamilčina

en: Telugu
sk: Telugčina

en: Tajik
sk: Tadžičtina

en: Thai
sk: Thajčina

en: Tigrinya
sk: Tirgriňa

en: Turkmen
sk: Turkménčina

en: Tagalog
sk: Tagalčina

en: Tatar
sk: Tatárčina

en: Tahitian
sk: Tahitčina

en: Ukrainian
sk: Ukrajinčina

en: Urdu
sk: Urdčina

en: Uzbek
sk: Uzbečtina

en: Vietnamese
sk: Vietnamčina

en: Yiddish
sk: Jidiš

en: Yoruba
sk: Jorubčina

en: Zhuang
sk: Čuangčina

en: Zulu
sk: Zuluština

en: Popular content
sk: Obľúbený obsah

en: How many content items to display in "all time" list.
sk: Koľko položiek sa má zobrazovať v zozname "všetky príspevky".

en: How many content items to display in "recently viewed" list.
sk: Koľko položiek sa má zobrazovať v zozname "posledne zobrazené".

en: Today's:
sk: Dnes:

en: All time:
sk: Za celý čas:

en: Last viewed:
sk: Posledne zobrazené:

en: View pages that have recently been visited.
sk: Prehľad nedávno navštívených stránok.

en: View pages that have been hit frequently.
sk: Prehľad najnavštevovanejších stránok.

en: Show icon
sk: Ukázať ikonu

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Not restricted
sk: Neobmedzené

en: The number of visitors who have read the node.
sk: Počet návštevníkov, ktorý prečítali uzol.

en: The number of visitors who have read the node today.
sk: Počet návštevníkov, ktorý dnes prečítali uzol.

en: Last view
sk: Posledné zobrazenie

en: The date on which a visitor last read the node.
sk: Dátum posledného prečítania uzla návštevníkom.

en: Saint Barthélemy
sk: Svätý Bartolomej

en: Saint Martin (French part)
sk: Svätý Martin (francúzska časť)

en: Status message
sk: Stavová správa

en: All pages except those listed
sk: Všetky stránky okrem týchto vypísaných

en: Only the listed pages
sk: Len vypísané stránky

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sk: Určte stránky použitím ich ciest. Vložte jednu cestu na riadok. Znak '*' je zástupný znak. Ukážkové cesty sú %blog pre stránku bloku a %blog-wildcard pre každý osobný blog. %front je hlavná stránka.

en: Not customizable
sk: Neprispôsobiteľný

en: Restricted to certain pages
sk: Obmedziť pre konkrétne stránky

en: View content hits
sk: Zobraziť počty zobrazenia obsahu

en: Kyrgyz
sk: Kirgizština

en: Māori
sk: Maorčina

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Entity types
sk: Typy entít

en: Plural variants
sk: Tvary množného čísla

en: Czechia
sk: Česko
