Visitors (8.x-2.25) - en to ga translation catalogue (35 entries)

en: Language
ga: Teanga

en: Country
ga: Tír

en: Sunday
ga: Dé Domhnaigh

en: Monday
ga: Dé Luain

en: Tuesday
ga: Dé Máirt

en: Wednesday
ga: Dé Céadaoin

en: Thursday
ga: Déardaoin

en: Friday
ga: Dé hAoine

en: Saturday
ga: Dé Sathairn

en: 1 hour
ga: uair amháin

en: Total
ga: Iomlán

en: Year
ga: Bliain

en: 1 day
ga: Lá amháin

en: Month
ga: Mí

en: Week
ga: Seachtain

en: Day
ga: Lá

en: January
ga: Eanáir

en: February
ga: Feabhra

en: March
ga: Márta

en: April
ga: Aibreán

en: May
ga: Bealtaine

en: June
ga: Meitheamh

en: July
ga: Iúil

en: August
ga: Lúnasa

en: September
ga: Meán Fómhair

en: October
ga: Deireadh Fómhair

en: November
ga: Samhain

en: December
ga: Nollaig

en: Users
ga: Úsádeoirí

en: City
ga: Cathair

en: Ireland
ga: Éire

en: English
ga: Béarla

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: 1 week
ga: seachtain amháin

en: Irish
ga: Gaeilge
