Visitors (8.x-2.25) - en to my translation catalogue (113 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Hourly
my: နာရီ အလိုက်

en: Daily
my: နေ့စဉ်

en: Weekly
my: အပတ်စဉ်

en: Monthly
my: လစဉ်

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Sunday
my: တနင်္ဂနွေနေ့

en: Monday
my: တနင်္လာနေ့

en: Tuesday
my: အင်္ဂါနေ့

en: Wednesday
my: ဗုဒ္ဓဟူးနေ့

en: Thursday
my: ကြာသပတေးနေ့

en: Friday
my: သောကြာနေ့

en: Saturday
my: စနေနေ့

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Region
my: နယ်ပယ်

en: never
my: ဘယ်တော့မှ

en: 1 hour
my: ၁ နာရီ

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Year
my: နှစ်

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: From
my: မှ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Count
my: ရေတွက်

en: Performance
my: စွမ်းဆောင်ရည်

en: 1 day
my: ၁ ရက်

en: Month
my: လ

en: Israel
my: အစ္စရေး

en: Iran
my: အီရန်

en: New Zealand
my: နယူးဇီလန်

en: North America
my: မြောက်အမေရိက

en: Cuba
my: ကျူးဘား

en: Brazil
my: ဘရာဇီး

en: Chile
my: ချီလီ

en: Paraguay
my: ပါရာဂွေး

en: Poland
my: ပိုလန်

en: Portugal
my: ပေါ်တူဂီ

en: Singapore
my: စင်္ကာပူ

en: Day
my: ရက်စွဲ

en: January
my: ဇန္နဝါရီလ

en: February
my: ဖေဖော်ဝါရီလ

en: March
my: မတ်လ

en: April
my: ဧပြီလ

en: May
my: မေလ

en: June
my: ဇွန်လ

en: July
my: ဇူလှိုင်လ

en: August
my: သြဂုတ်လ

en: September
my: စက်တင်ဘာလ

en: October
my: အောက်တိုဘာလ

en: November
my: နိုဝင်ဘာလ

en: December
my: ဒီဇင်ဘာလ

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ

en: Referrer
my: ရည်ညွှန်းရာ

en: Full
my: အပြည့်အစုံ

en: Marshall Islands
my: မာရှယ်ကျွန်းများ

en: Arabic
my: အာရေးဗျ

en: English
my: အင်္ဂလိပ်ဘာသာ (English)

en: French
my: ပြင်သစ်

en: Italian
my: အီတလီ

en: Spanish
my: စပိန်

en: Japanese
my: ဂျပန်

en: Korean
my: ကိုရီးယား

en: Hour
my: နာရီ

en: Visitor
my: လာရောက်လည်ပတ်သူ

en: Track
my: လှုပ်ရှားမှုများ

en: Fiji
my: ဖီဂျီ

en: 1 week
my: ၁ ပတ်

en: Bulgarian
my: ဘူလ်ဂေးရီးယား

en: Croatian
my: ခရိုအေးရှား

en: Czech
my: ချက်

en: Danish
my: ဒိန်းမတ်ဘာသာစကား

en: Dutch
my: ဒတ်ချ်

en: German
my: ဂျာမာန်

en: Hungarian
my: ဟန်ဂေရီ

en: Indonesian
my: အင်ဒိုနီးရှား

en: Romanian
my: ရိုမေးနီးယား

en: Russian
my: ရုရှား

en: Slovak
my: ဆလိုဗက်

en: Timor-Leste
my: အရှေ့တီမော

en: Hindi
my: ဟင်ဒီ

en: Abbreviation
my: အတိုကောက်

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: Afrikaans
my: အာဖရိကဘာသာစကား

en: Assamese
my: အာဆမ်ဘာသာ

en: Azerbaijani
my: အာဇာဘိုင်ဂျန်ဘာသာ

en: Bihari
my: ဘီဟာရီး

en: Bengali
my: ဘင်္ဂလီ

en: Welsh
my: ဝေလဘာသာစကား

en: Irish
my: အိုင်းရစ်

en: Latin
my: လက်တင်

en: Mongolian
my: မွန်ဂိုးလီးယား

en: Burmese
my: မြန်မာဘာသာ

en: Nepali
my: နီပါလီ

en: Thai
my: ထိုင်း

en: Vietnamese
my: ဗီယက်နမ်

en: Zulu
my: ဇူးလူး

en: Popular content
my: လူအများနှစ်သက်သော အကြောင်းအရာ

en: Not restricted
my: ကန့်သတ်ထားခြင်းမရှိပါ

en: All pages except those listed
my: စာရင်းလုပ်ထားသောစာမျက်နှာမှလွဲ၍ ကျန်စာမျက်နှာများ

en: Only the listed pages
my: စာရင်းလုပ်ထားသောစာမျက်နှာမျှသာ

en: Not customizable
my: လိုရာသို့ပြုပြင်မွမ်းမံ၍မရနိုင်

en: Restricted to certain pages
my: သီးသန့်စာမျက်နှာများအတွက် ကန့်သတ်ထားသည်
