Visitors (8.x-2.27) - en to mk translation catalogue (18 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Settings
mk: Поставки

en: Sunday
mk: Недела

en: Monday
mk: Понеделник

en: Tuesday
mk: Вторник

en: Wednesday
mk: Среда

en: Thursday
mk: Четврток

en: Friday
mk: Петок

en: Saturday
mk: Сабота

en: Roles
mk: Улоги

en: Performance
mk: Перформанси

en: 1 day
mk: 1 ден

en: Users
mk: Корисници

en: Andorra
mk: Андора

en: Angola
mk: Ангола

en: Romania
mk: Романија

en: Saudi Arabia
mk: Саудиска Арабија

en: Macedonian
mk: Македонски
