Visitors (8.x-2.28) - en to ky translation catalogue (6 entries)

en: Language
ky: Тил

en: Disabled
ky: Өчүрүлгөн

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: Save
ky: Сактоо

en: never
ky: эч качан

en: English
ky: Англисче
