Visitors (8.x-2.28) - en to mn translation catalogue (133 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Prefix
mn: Угтвар

en: Language
mn: Хэл

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Date
mn: Огноо

en: Daily
mn: Өдөр тутмын

en: Weekly
mn: Долоо хоног бүр

en: Country
mn: Улс

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Save
mn: Хадгалах

en: Sunday
mn: Ням

en: Monday
mn: Даваа

en: Tuesday
mn: Мягмар

en: Wednesday
mn: Лхагва

en: Thursday
mn: Пүрэв

en: Friday
mn: Баасан

en: Saturday
mn: Бямба

en: Path
mn: Зам

en: Region
mn: Бүс

en: Display
mn: Харуулах

en: never
mn: хэзээ ч үгүй

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Year
mn: Жил

en: Visibility
mn: Харагдах байдал

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Performance
mn: Хурд

en: Month
mn: Сар

en: Israel
mn: Израйл

en: Iran
mn: Иран

en: New Zealand
mn: Шинэ Зеланд

en: Tonga
mn: Тонга

en: Brazil
mn: Бразил

en: Chile
mn: Чили

en: Navajo
mn: Наважо

en: Day
mn: Өдөр

en: May
mn: 5-р сар

en: Users
mn: Хэрэглэгчид

en: Top pages
mn: Хамгийн их хандалттай хуудсууд

en: Recent hits
mn: Сүүлд хандсан файлууд

en: France
mn: Франц улс

en: Latvia
mn: Латви

en: Mongolia
mn: Монгол улс

en: Nauru
mn: Науру

en: Arabic
mn: Араб

en: English
mn: Англи

en: French
mn: Франц

en: Italian
mn: Итали

en: Spanish
mn: Испани

en: Japanese
mn: Япон

en: Korean
mn: Солонгос

en: Visitor
mn: Зочин

en: Track
mn: Трак

en: Fiji
mn: Фижи

en: Precision
mn: Нарийвчлал

en: Bulgarian
mn: Болгар

en: Croatian
mn: Хорват

en: Czech
mn: Чех

en: Danish
mn: Дани

en: Dutch
mn: Голланд

en: German
mn: Герман

en: Hungarian
mn: Унгар

en: Indonesian
mn: Индонез

en: Polish
mn: Польш

en: Russian
mn: Орос

en: Slovak
mn: Словак

en: Swedish
mn: Швед

en: Turkish
mn: Турк

en: Lithuanian
mn: Литва

en: Afar
mn: Афар

en: Somali
mn: Сомали

en: Komi
mn: Коми

en: Hindi
mn: Хинди

en: Visitors
mn: Зочид

en: Catalan
mn: Каталан

en: Bashkir
mn: Башкир

en: Belarusian
mn: Белорус

en: Bihari
mn: Бихар

en: Bislama
mn: Бислам

en: Bengali
mn: Бенгал

en: Breton
mn: Бретон

en: Bosnian
mn: Босни

en: Chuvash
mn: Чуваш

en: Ewe
mn: Эвэ

en: Esperanto
mn: Эсперанто

en: Estonian
mn: Эстони

en: Basque
mn: Баск

en: Irish
mn: Ирланд

en: Gujarati
mn: Гужарат

en: Manx
mn: Манш

en: Hausa
mn: Хауса

en: Hiri Motu
mn: Хири Моту

en: Igbo
mn: Игбо

en: Georgian
mn: Гүрж

en: Kongo
mn: Конго

en: Kikuyu
mn: Кикуюу

en: Kazakh
mn: Казак

en: Kanuri
mn: Канури

en: Kashmiri
mn: Кашмир

en: Latin
mn: Латин

en: Luxembourgish
mn: Люксембург

en: Latvian
mn: Латви

en: Macedonian
mn: Македон

en: Mongolian
mn: Монгол

en: Malay
mn: Малай

en: Maltese
mn: Мальт

en: Nepali
mn: Непал

en: Ndonga
mn: Ндонга

en: Norwegian Bokmål
mn: Норвегийн Бокмал

en: Norwegian Nynorsk
mn: Норвегийн Нинорск

en: Oromo
mn: Оромо

en: Ossetian
mn: Оссет

en: Kirundi
mn: Кирунди

en: Northern Sami
mn: Хойд Сами

en: Sango
mn: Санго

en: Albanian
mn: Албани

en: Tamil
mn: Тамил

en: Tajik
mn: Тажик

en: Tsonga
mn: Цонга

en: Tatar
mn: Татар

en: Urdu
mn: Урду

en: Uzbek
mn: Узбек

en: Venda
mn: Венда

en: Yoruba
mn: Ёруба

en: Zulu
mn: Зулу

en: View pages that have recently been visited.
mn: Хамгийн сүүлд үзсэн хуудсуудыг харах.

en: View pages that have been hit frequently.
mn: Олон удаа хандсан хуудсуудыг харах.

en: Visitors settings
mn: Visitors модулийн тохиргоо

en: Configure visitors settings.
mn: Visitors модулийг тохируулах

en: All pages except those listed
mn: Жагсаалтад орсон хуудаснаас гадна бүх хуудаснууд

en: Only the listed pages
mn: Зөвхөн жагсалтад байгаа хуудаснууд
