Visitors (8.x-2.28) - en to or translation catalogue (7 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Pages
or: ପୃଷ୍ଠା

en: Language
or: ଭାଷା

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Path
or: ପଥ

en: never
or: କେବେ ବି ନୁହେଁ
