Visitors (8.x-2.28) - en to sq translation catalogue (115 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Pages
sq: Faqet

en: Language
sq: Gjuha

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Date
sq: Data

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Save
sq: Ruaj

en: Sunday
sq: E djelë

en: Monday
sq: E hënë

en: Tuesday
sq: E martë

en: Wednesday
sq: E mërkurë

en: Thursday
sq: E enjte

en: Friday
sq: E premte

en: Saturday
sq: E shtunë

en: URL
sq: Adresa URL

en: Path
sq: Pozicioni

en: Region
sq: Sektori

en: never
sq: asnjëherë

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: User
sq: Përdoruesi

en: Never
sq: Asnjëherë

en: To
sq: Për

en: From
sq: Nga

en: Visibility
sq: Dukshmëria

en: Roles
sq: Rolet

en: Count
sq: Numri

en: Performance
sq: Performanca

en: January
sq: Janar

en: February
sq: Shkurt

en: March
sq: Mars

en: April
sq: Prill

en: May
sq: Maj

en: June
sq: Qershor

en: July
sq: Korrik

en: August
sq: Gusht

en: September
sq: Shtator

en: October
sq: Tetor

en: November
sq: Nëntor

en: December
sq: Dhjetor

en: Users
sq: Përdorues

en: Top pages
sq: Faqet më aktive

en: Recent hits
sq: Aktivitetet e fundit

en: Arabic
sq: Arabe

en: English
sq: Anglisht

en: French
sq: Frengjisht

en: Italian
sq: Italisht

en: Spanish
sq: Spanjisht

en: Japanese
sq: Japonisht

en: Korean
sq: Koreane

en: How many content items to display in "day" list.
sq: Sa elementë duhen shfaqur tek lista "ditore".

en: Number of day's top views to display
sq: Numri i më të shikuarve në ditë për tu shfaqur

en: Number of all time views to display
sq: Numri i vizitave totale për tu shfaqur

en: Number of most recent views to display
sq: Numri i vizitave të fundit për tu shfaqur

en: Visitor
sq: Vizitues

en: Track
sq: Gjurmët

en: Fiji
sq: Fixhi

en: Bulgarian
sq: Bullgarisht

en: Croatian
sq: Kroate

en: Czech
sq: Çekisht

en: Danish
sq: Danisht

en: Dutch
sq: Hollandeze

en: Finnish
sq: Finlandeze

en: German
sq: Gjermanisht

en: Hungarian
sq: Hungarisht

en: Indonesian
sq: Indoneziane

en: Norwegian
sq: Norvegjeze

en: Polish
sq: Polonisht

en: Portuguese
sq: Portugeze

en: Romanian
sq: Rumanisht

en: Russian
sq: Rusisht

en: Slovak
sq: Sllovake

en: Swedish
sq: Suedisht

en: Turkish
sq: Turqisht

en: Number of views
sq: Numri i shikimeve

en: Lithuanian
sq: Lituaniane

en: Somali
sq: Somalia

en: Catalan
sq: Katalane

en: Afrikaans
sq: Afrikane

en: Assamese
sq: Asameze

en: Azerbaijani
sq: Azerbaixhani

en: Belarusian
sq: Bjellorusisht

en: Breton
sq: Bretone

en: Bosnian
sq: Bosnjake

en: Welsh
sq: Galeze

en: Estonian
sq: Estonisht

en: Basque
sq: Baske

en: Irish
sq: Irlandeze

en: Armenian
sq: Armenisht

en: Icelandic
sq: Islandeze

en: Georgian
sq: Gjeorgjisht

en: Kannada
sq: Kanadeze

en: Kurdish
sq: Kurde

en: Latin
sq: Latinishte

en: Luxembourgish
sq: Luksemburgeze

en: Latvian
sq: Letonisht

en: Macedonian
sq: Maqedonisht

en: Mongolian
sq: Mongoliane

en: Maltese
sq: Malteze

en: Norwegian Bokmål
sq: Norvegjeze Bokmål

en: Norwegian Nynorsk
sq: Norvegjeze Nynorsk

en: Albanian
sq: Shqip

en: Serbian
sq: Sërbisht

en: Turkmen
sq: Turkmenisht

en: Ukrainian
sq: Ukrahinase

en: Uzbek
sq: Uzbeke

en: Vietnamese
sq: Vietnameze

en: Popular content
sq: Përmbajtja e vizituar më shpesh

en: How many content items to display in "all time" list.
sq: Sa elementë duhen shfaqur tek lista "gjithsej".

en: How many content items to display in "recently viewed" list.
sq: Sa elementë duhen shfaqur tek lista "shikimet e fundit".

en: Today's:
sq: Të sotme:

en: All time:
sq: Gjithsej:

en: Last viewed:
sq: Vizita e fundit:

en: View pages that have recently been visited.
sq: Shfaq faqet e fundit të vizituara.

en: View pages that have been hit frequently.
sq: Shfaq faqet që janë vizituar më shpesh.
