Visitors (Web Analytics) (8.x-2.30) - en to mn translation catalogue (32 entries)

en: Title
mn: Ат

en: Pages
mn: Арыннар

en: Operations
mn: Күүcедирилер

en: Language
mn: Дыл

en: Date
mn: Ай, хүн

en: Save
mn: Шыгжаары

en: Default
mn: Ниити

en: Sunday
mn: Улуг хүн

en: Monday
mn: Бир дугаар хүн

en: Tuesday
mn: Ийи дугаар хүн

en: Wednesday
mn: Үш дугаар хүн

en: Thursday
mn: Дөрт дугаар хүн

en: Friday
mn: Беш дугаар хүн

en: Saturday
mn: Чартык улуг хүн

en: never
mn: кажан-даа эвес

en: User
mn: Ажыглакчы

en: All
mn: Шупту

en: Year
mn: Чыл

en: Not found
mn: Дилевээн

en: Never
mn: Кажан-даа евес

en: To
mn: Кымга:

en: From
mn: Кымдан:

en: Month
mn: Ай

en: Day
mn: Хүн

en: May
mn: 5 ай

en: Users
mn: Ажыглакчылар

en: China
mn: Кыдат

en: France
mn: Франция

en: Italy
mn: Италия

en: Mongolia
mn: Моол

en: English
mn: Англи

en: Today's:
mn: Бөгүннүң:
