Visitors (Web Analytics) (8.x-2.31) - en to ps translation catalogue (248 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Pages
ps: پاڼې

en: Language
ps: ژبه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Date
ps: نيټه

en: Weekly
ps: اونيز

en: Monthly
ps: میاشتنی

en: Settings
ps: امستنې

en: Default
ps: تلواله

en: Sunday
ps: يکشنبه

en: Monday
ps: دوشنبه

en: Tuesday
ps: سه شنبه

en: Wednesday
ps: چهارشنبه

en: Thursday
ps: پنجشنبه

en: Friday
ps: جمعه

en: Saturday
ps: شنبه

en: URL
ps: پته (URL)

en: Path
ps: يونلور

en: Region
ps: سيمه

en: never
ps: هيڅکله

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: User
ps: غړی

en: All
ps: ټول

en: Year
ps: کال

en: Host
ps: کوربه

en: Never
ps: هيڅکله

en: To
ps: ته

en: Visibility
ps: لیدوړتیا

en: Count
ps: شمیر

en: Performance
ps: كارېدون

en: Month
ps: میاشت

en: Namibia
ps: نېمبیا

en: Iran
ps: ايران

en: Tonga
ps: ټونګا

en: Brazil
ps: برازيل

en: Paraguay
ps: پاراګوای

en: Jamaica
ps: جميکا

en: Japan
ps: جاپان

en: Libya
ps: لېبيا

en: Poland
ps: پولنډ

en: Portugal
ps: پرتګال

en: Singapore
ps: سنګاپور

en: Turkey
ps: تورکيه

en: Day
ps: ورځ

en: January
ps: جنوري

en: February
ps: فبروري

en: March
ps: مارچ

en: April
ps: اپریل

en: May
ps: مې

en: June
ps: جون

en: July
ps: جولای

en: August
ps: اګست

en: September
ps: سپتمبر

en: October
ps: اکتوبر

en: November
ps: نوومبر

en: December
ps: دسمبر

en: Configuration
ps: سازول

en: Role
ps: ونډه

en: Users
ps: غړي

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Afghanistan
ps: افغانستان

en: Albania
ps: البانیا

en: Algeria
ps: الجزاير

en: American Samoa
ps: امریکایي ساموا

en: Andorra
ps: اندورا

en: Angola
ps: انګولا

en: Anguilla
ps: انګویلا

en: Antarctica
ps: انتارکتيکا (سهيلي قطب)

en: Argentina
ps: ارجنټاین

en: Armenia
ps: ارمنستان

en: Aruba
ps: اروبا

en: Australia
ps: استرالیا

en: Austria
ps: اتريش

en: Azerbaijan
ps: آزربايجان

en: Bahamas
ps: بهاماس

en: Bahrain
ps: بحرين

en: Barbados
ps: باربادوس

en: Belarus
ps: بېلاروس

en: Belgium
ps: بلجیم

en: Belize
ps: بلیز

en: Bermuda
ps: برمودا

en: Bhutan
ps: بوتان

en: Bolivia
ps: بولېویا

en: Bulgaria
ps: بلغاریا

en: Burundi
ps: بروندي

en: Cambodia
ps: کمبودیا

en: Cameroon
ps: کامرون

en: Canada
ps: کاناډا

en: Costa Rica
ps: کوستاریکا

en: Djibouti
ps: جیبوټي

en: Dominica
ps: ډومېنيکا

en: El Salvador
ps: ايلسلوادور

en: Ethiopia
ps: اېتوپیا

en: Finland
ps: فېنلانډ

en: France
ps: فرانسه

en: Gibraltar
ps: جبل الطارق

en: Greece
ps: یونان

en: Greenland
ps: ګرينلنډ

en: Grenada
ps: ګرېنېډا

en: Guadeloupe
ps: ګوادلوپ

en: Guam
ps: ګوام

en: Guatemala
ps: ګواتيمالا

en: Guyana
ps: ګایانه

en: Iceland
ps: ایسلنډ

en: India
ps: هندوستان

en: Indonesia
ps: اندونيزيا

en: Iraq
ps: عراق

en: Ireland
ps: ایرلنډ

en: Italy
ps: اېټاليا

en: Jordan
ps: اردن

en: Kazakhstan
ps: قزاقستان

en: Kuwait
ps: کويټ

en: Kyrgyzstan
ps: قرغزستان

en: Latvia
ps: لاتويیا

en: Lebanon
ps: لېبنان

en: Liberia
ps: لايبېريا

en: Lithuania
ps: لېتوانيا

en: Luxembourg
ps: لوکسامبورګ

en: Malawi
ps: مالاوي

en: Malaysia
ps: ماليزیا

en: Maldives
ps: مالديو

en: Mali
ps: مالي

en: Malta
ps: مالټا

en: Martinique
ps: مارتینیک

en: Mauritania
ps: موريتانیا

en: Mauritius
ps: مورېشوز

en: Mayotte
ps: مایوټ

en: Mexico
ps: مکسيکو

en: Monaco
ps: موناکو

en: Mongolia
ps: مغولستان

en: Montserrat
ps: مونتسرات

en: Morocco
ps: مراکش

en: Mozambique
ps: موزمبيک

en: Nauru
ps: نائورو

en: Nepal
ps: نيپال

en: New Caledonia
ps: نوې کلدونیا

en: Nicaragua
ps: نیکاراګوا

en: Niger
ps: نایجېر

en: Nigeria
ps: نايجېريا

en: Niue
ps: نیوئې

en: Norfolk Island
ps: نورفولک

en: Oman
ps: عمان

en: Pakistan
ps: پاکستان

en: Palau
ps: پالاو

en: Panama
ps: پاناما

en: Peru
ps: پيرو

en: Philippines
ps: فيلپينی

en: Puerto Rico
ps: پورتوریکو

en: Qatar
ps: قطر

en: Romania
ps: رومانیا

en: Russia
ps: روسيه

en: Rwanda
ps: روانډا

en: Samoa
ps: سامووا

en: San Marino
ps: سن مرينو

en: Saudi Arabia
ps: سعودي عرب

en: Senegal
ps: سېنېګال

en: Slovakia
ps: سلواکيا

en: Slovenia
ps: سلوېنیا

en: Somalia
ps: سوماليا

en: South Africa
ps: سهيلي افريقا

en: Spain
ps: هسپانیا

en: Sri Lanka
ps: سیري لانکا

en: Sudan
ps: سوډان

en: Sweden
ps: سويډن

en: Switzerland
ps: سويس

en: Syria
ps: سوريه

en: Taiwan
ps: تایوان

en: Tajikistan
ps: تاجيکستان

en: Tanzania
ps: تانزانیه

en: Thailand
ps: تايلنډ

en: Togo
ps: ټوګو

en: Tunisia
ps: تونس

en: Turkmenistan
ps: ترکمنستان

en: Uganda
ps: یوګاندا

en: Ukraine
ps: اوکراین

en: United Arab Emirates
ps: متحده عربي امارات

en: United Kingdom
ps: انګلستان

en: United States
ps: امريکا متحده ایالات

en: Uruguay
ps: یوروګوای

en: Uzbekistan
ps: اوزبکستان

en: Vanuatu
ps: ونه واتو

en: Venezuela
ps: وېنزوېلا

en: Yemen
ps: يمن

en: Zambia
ps: زېمبيا

en: Zimbabwe
ps: زېمبابوې

en: Arabic
ps: عربي

en: English
ps: انګرېزي

en: French
ps: فرانسوی

en: Italian
ps: اېټالوی

en: Spanish
ps: هسپانوی

en: Japanese
ps: جاپانی

en: Korean
ps: کوریایی

en: Browser
ps: لټونى (browser)

en: Hour
ps: ګړی

en: Fiji
ps: فيجي

en: Saint Lucia
ps: سن‌لوسیا

en: Vietnam
ps: ويتنام

en: Guernsey
ps: ګوېنزي

en: Jersey
ps: جېرسي

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Western Sahara
ps: لوېديځه سهارا

en: Bulgarian
ps: بلغاریایی

en: Indonesian
ps: اندونيزيایی

en: Polish
ps: پولنډی

en: Romanian
ps: رومانیایی

en: Russian
ps: روسی

en: Swedish
ps: سويډنی

en: Turkish
ps: تورکی

en: Lithuanian
ps: لېتوانيایی

en: Isle of Man
ps: د سړيانو ټاپو

en: Montenegro
ps: مانتېنېګرو

en: Serbia
ps: سربیا

en: 1 view | @count views
ps[0]: ۱ ليد
ps[1]: @count ليدنې

en: Hindi
ps: هندی

en: - All -
ps: - ټول -

en: Visitors
ps: ليدونکي

en: Afrikaans
ps: افریکانز

en: Azerbaijani
ps: آزربايجانی

en: Belarusian
ps: بېلاروسی

en: Bengali
ps: بنګالی

en: Welsh
ps: ويلزی

en: Estonian
ps: ايستونیا

en: Irish
ps: ایرلنډی

en: Armenian
ps: ارمانیایی

en: Icelandic
ps: ایسلنډی

en: Javanese
ps: جاپانی

en: Kazakh
ps: قزاق

en: Kannada
ps: کانادا

en: Kurdish
ps: کردی

en: Latvian
ps: لاتويیایی

en: Macedonian
ps: مقدونیایی

en: Mongolian
ps: مغولستانی

en: Burmese
ps: برمایی

en: Nepali
ps: نيپالی

en: Albanian
ps: البانوی

en: Serbian
ps: سربیایی

en: Swahili
ps: سواهيلي

en: Tamil
ps: تامېل

en: Telugu
ps: ټيلېګو

en: Thai
ps: تايلنډی

en: Ukrainian
ps: اوکرانی

en: Urdu
ps: اوردو

en: Vietnamese
ps: ویتنامی

en: Popular content
ps: نامتو منځپانګې

en: Today's:
ps: نن:

en: All time:
ps: ټول وخت:

en: Kyrgyz
ps: قرغېز

en: South Sudan
ps: سوېلي سوډان
