Visitors (Web Analytics) (8.x-2.32) - en to lt translation catalogue (316 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Suffix
lt: Priesaga

en: Language
lt: Kalba

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Date
lt: Data

en: Daily
lt: Kasdien

en: Weekly
lt: Kas savaitę

en: Country
lt: Šalis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Friday
lt: Penktadienis

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: Path
lt: Kelias

en: Region
lt: Sritis

en: Display
lt: Rodymas

en: never
lt: niekada

en: 1 hour
lt: @count valanda

en: Total
lt: Iš viso

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: User
lt: Narys

en: Year
lt: Metai

en: Not found
lt: Nerasta

en: Never
lt: Niekada

en: To
lt: Iki

en: From
lt: Nuo

en: Visibility
lt: Matomumas

en: Roles
lt: Rolės

en: Count
lt: Skaičius

en: Performance
lt: Veikimas

en: 1 day
lt: 1 diena

en: 1 year
lt: 1 metai

en: Range
lt: Diapazonas

en: Month
lt: Mėnesis

en: Egypt
lt: Egiptas

en: Namibia
lt: Namibija

en: Israel
lt: Izraelis

en: Iran
lt: Iranas

en: New Zealand
lt: Naujoji zelandija

en: Cuba
lt: Kuba

en: Brazil
lt: Brazilija

en: Chile
lt: Čilė

en: Paraguay
lt: Paragvajus

en: Jamaica
lt: Jamaika

en: Japan
lt: Japonija

en: Libya
lt: Libija

en: Poland
lt: Lenkija

en: Portugal
lt: Portugalija

en: Singapore
lt: Singapūras

en: Turkey
lt: Turkija

en: Week
lt: Savaitė

en: Day
lt: Diena

en: January
lt: Sausis

en: February
lt: Vasaris

en: March
lt: Kovas

en: April
lt: Balandis

en: May
lt: Gegužė

en: June
lt: Birželis

en: July
lt: Liepa

en: August
lt: Rugpjūtis

en: September
lt: Rugsėjis

en: October
lt: Spalis

en: November
lt: Lapkritis

en: December
lt: Gruodis

en: Role
lt: Rolė

en: Users
lt: Nariai

en: Top pages
lt: Lankomiausi puslapiai

en: Recent hits
lt: Naujausi skaitymai

en: City
lt: Miestas

en: Latitude
lt: Platuma

en: Longitude
lt: Ilguma

en: Germany
lt: Vokietija

en: Full
lt: Pilnas

en: Afghanistan
lt: Afganistanas

en: Albania
lt: Albanija

en: Algeria
lt: Alžyras

en: American Samoa
lt: Amerikos Samoa

en: Andorra
lt: Andora

en: Anguilla
lt: Angilija

en: Antarctica
lt: Antarktida

en: Antigua and Barbuda
lt: Antigua ir Barbuda

en: Armenia
lt: Armėnija

en: Australia
lt: Australija

en: Austria
lt: Austrija

en: Azerbaijan
lt: Azerbaidžanas

en: Bahrain
lt: Bahreinas

en: Bangladesh
lt: Bangladešas

en: Barbados
lt: Barbadosas

en: Belarus
lt: Baltarusija

en: Belgium
lt: Belgija

en: Belize
lt: Belizas

en: Benin
lt: Beninas

en: Bermuda
lt: Bermudai

en: Bhutan
lt: Butanas

en: Bolivia
lt: Bolivija

en: Bosnia and Herzegovina
lt: Bosnija ir Hercegovina

en: Botswana
lt: Botsvana

en: Bouvet Island
lt: Bouvet sala

en: Bulgaria
lt: Bulgarija

en: Burkina Faso
lt: Burkina Fasas

en: Burundi
lt: Burundis

en: Cambodia
lt: Kambodža

en: Cameroon
lt: Kamerūnas

en: Canada
lt: Kanada

en: Cayman Islands
lt: Kaimanų salos

en: Central African Republic
lt: Centrinės Afrikos Respublika

en: Chad
lt: Čadas

en: China
lt: Kinija

en: Christmas Island
lt: Kalėdų sala

en: Cocos (Keeling) Islands
lt: Kokosų (Keelingo) salos

en: Colombia
lt: Kolumbija

en: Comoros
lt: Komorai

en: Cook Islands
lt: Kuko salos

en: Costa Rica
lt: Kosta Rika

en: Cyprus
lt: Kipras

en: Denmark
lt: Danija

en: Djibouti
lt: Džibutis

en: Dominica
lt: Dominika

en: Dominican Republic
lt: Dominikos Respublika

en: Ecuador
lt: Ekvadoras

en: El Salvador
lt: El Salvadoras

en: Equatorial Guinea
lt: Pusiaujo Gvinėja

en: Eritrea
lt: Eritrėja

en: Estonia
lt: Estija

en: Ethiopia
lt: Etiopija

en: Faroe Islands
lt: Farerų salos

en: Finland
lt: Suomija

en: France
lt: Prancūzija

en: French Guiana
lt: Prancūzijos Gviana

en: French Polynesia
lt: Prancūzijos Polinezija

en: Gabon
lt: Gabonas

en: Gambia
lt: Gambija

en: Georgia
lt: Gruzija

en: Ghana
lt: Gana

en: Gibraltar
lt: Gibraltaras

en: Greece
lt: Graikija

en: Greenland
lt: Grenlandija

en: Guadeloupe
lt: Gvadelupa

en: Guam
lt: Guamas

en: Guatemala
lt: Gvatemala

en: Guinea
lt: Gvinėja

en: Guinea-Bissau
lt: Bisau Gvinėja

en: Guyana
lt: Gajana

en: Haiti
lt: Haitis

en: Heard Island and McDonald Islands
lt: Herdo ir Makdonaldo salos

en: Honduras
lt: Hondūras

en: Hungary
lt: Vengrija

en: Iceland
lt: Islandija

en: India
lt: Indija

en: Indonesia
lt: Indonezija

en: Iraq
lt: Irakas

en: Ireland
lt: Airija

en: Italy
lt: Italija

en: Jordan
lt: Jordanija

en: Kazakhstan
lt: Kazachstanas

en: Kiribati
lt: Kiribatis

en: Kuwait
lt: Kuveitas

en: Kyrgyzstan
lt: Kirgizija

en: Latvia
lt: Latvija

en: Lebanon
lt: Libanas

en: Lesotho
lt: Lesotas

en: Liberia
lt: Liberija

en: Liechtenstein
lt: Lichtenšteinas

en: Lithuania
lt: Lietuva

en: Luxembourg
lt: Liuksemburgas

en: Madagascar
lt: Madagaskaras

en: Malawi
lt: Malavis

en: Malaysia
lt: Malaizija

en: Maldives
lt: Maldyvai

en: Mali
lt: Malis

en: Marshall Islands
lt: Maršalo salos

en: Martinique
lt: Martinika

en: Mauritania
lt: Mauritanija

en: Mauritius
lt: Mauricijus

en: Mayotte
lt: Majotas

en: Mexico
lt: Meksika

en: Monaco
lt: Monakas

en: Mongolia
lt: Mongolija

en: Montserrat
lt: Montseratas

en: Morocco
lt: Marokas

en: Mozambique
lt: Mozambikas

en: Myanmar
lt: Mianmaras

en: Nepal
lt: Nepalas

en: Netherlands
lt: Nyderlandai

en: New Caledonia
lt: Naujoji Kaledonija

en: Nicaragua
lt: Nikaragva

en: Niger
lt: Nigeris

en: Nigeria
lt: Nigerija

en: Niue
lt: Niujė

en: Norfolk Island
lt: Norfolko sala

en: Northern Mariana Islands
lt: Šiaurės Marianų salos

en: Norway
lt: Norvegija

en: Oman
lt: Omanas

en: Pakistan
lt: Pakistanas

en: Papua New Guinea
lt: Papua ir Naujoji Gvinėja

en: Philippines
lt: Filipinai

en: Puerto Rico
lt: Puerto Rikas

en: Qatar
lt: Kataras

en: Romania
lt: Rumunija

en: Russia
lt: Rusija

en: Rwanda
lt: Ruanda

en: San Marino
lt: San Marinas

en: Saudi Arabia
lt: Saudo Arabija

en: Senegal
lt: Senegalas

en: Seychelles
lt: Šeišeliai

en: Sierra Leone
lt: Siera Leonė

en: Slovakia
lt: Slovakija

en: Slovenia
lt: Slovenija

en: Solomon Islands
lt: Saliamono salos

en: Somalia
lt: Somalis

en: South Africa
lt: Pietų Afrika

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
lt: Pietų Džordžija ir Pietų Sandvičo salos

en: Spain
lt: Ispanija

en: Sri Lanka
lt: Šri Lanka

en: Sudan
lt: Sudanas

en: Suriname
lt: Surinamas

en: Svalbard and Jan Mayen
lt: Svalbardas ir Jan Mayenas

en: Sweden
lt: Švedija

en: Switzerland
lt: Šveicarija

en: Syria
lt: Sirija

en: Taiwan
lt: Taivanas

en: Tajikistan
lt: Tadžikistanas

en: Tanzania
lt: Tanzanija

en: Thailand
lt: Tailandas

en: Togo
lt: Togas

en: Trinidad and Tobago
lt: Trinidadas ir Tobagas

en: Tunisia
lt: Tunisas

en: Turkmenistan
lt: Turkmėnistanas

en: Turks and Caicos Islands
lt: Turkso ir Caicoso salos

en: Ukraine
lt: Ukraina

en: United Arab Emirates
lt: Jungtiniai Arabų Emyratai

en: United Kingdom
lt: Jungtinė karalystė

en: United States
lt: Jungtinės Amerikos Valstijos

en: United States Minor Outlying Islands
lt: Jungtinių Valstijų mažosios aplinkinės salos

en: Uruguay
lt: Urugvajus

en: Uzbekistan
lt: Uzbekistanas

en: Venezuela
lt: Venesuela

en: Wallis and Futuna
lt: Volis ir Futūna

en: Yemen
lt: Jemenas

en: Zambia
lt: Zambija

en: Zimbabwe
lt: Zimbabvė

en: English
lt: Anglų

en: How many content items to display in "day" list.
lt: Kiek turinio elementų bus rodoma "dieno" sąraše.

en: Hour
lt: Valanda

en: Number of day's top views to display
lt: Dienos  peržiūrų rodomas kiekis

en: Number of all time views to display
lt: Viso laiko peržiūrų rodomas kiekis

en: Number of most recent views to display
lt: Naujausių peržiūrų rodomas kiekis

en: Visitor
lt: Svečias

en: Track
lt: Sekti

en: Aland Islands
lt: Alandų salos

en: Saint Kitts and Nevis
lt: Sent Kitsas ir Nevis

en: Saint Lucia
lt: Sent Lusija

en: Sao Tome and Principe
lt: San Tomė ir Prinsipė

en: French Southern Territories
lt: Prancūzijos Pietinės ir Antarkties teritorijos

en: Saint Vincent and the Grenadines
lt: Sent Vinsentas ir Grenadinai

en: Vietnam
lt: Vietnamas

en: Guernsey
lt: Gernsis

en: Jersey
lt: Džersis

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: British Indian Ocean Territory
lt: Indijos vandenyno britų sritis

en: Croatia
lt: Kroatija

en: Pitcairn
lt: Pitkernas

en: Western Sahara
lt: Vakarų Sachara

en: Precision
lt: Tikslumas

en: 1 week
lt: 1 savaitė

en: Pager
lt: Puslapiavimas

en: Number of views
lt: Peržiūrų skaičius

en: Lithuanian
lt: Lietuvių

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Add tracking to specific pages
lt: Pridėti sekimą specifiniams puslapiams

en: Isle of Man
lt: Meno sala

en: Montenegro
lt: Juodkalnija

en: Saint Pierre and Miquelon
lt: Sen Pjeras ir Mikelonas

en: Serbia
lt: Serbija

en: Timor-Leste
lt: Rytų Timoras

en: Decimal point
lt: Dešimtainis taškas

en: 2 weeks
lt: 2 savaitės

en: Add tracking for specific roles
lt: Pridėti sekimą tam tikroms rolėms

en: Users are tracked by default, but you are able to opt out.
lt: Pagal nutylėjimą nariai sekami, bet gali tai išjungti.

en: Enable user tracking
lt: Įjungia narių sekimą

en: Users are <em>not</em> tracked by default, but you are able to opt in.
lt: Pagal nutylėjimą nariai nesekami, bet gali tai įjungti.

en: Views today
lt: Šiandienos peržiūros

en: Visitors
lt: Lankytojai

en: Filter criteria
lt: Filtravimo kriterijai

en: Latvian
lt: Latviškai

en: Popular content
lt: Populiarus turinys

en: How many content items to display in "all time" list.
lt: Kiek turinio elementų bus rodoma "viso laiko" sąraše.

en: How many content items to display in "recently viewed" list.
lt: Kiek turinio elementų royti "naujausios peržiūros" sąraše.

en: Today's:
lt: Šiandienos:

en: All time:
lt: Viso laiko:

en: Last viewed:
lt: Peržiūrėtas paskutinis:

en: View pages that have recently been visited.
lt: Peržiūrėti puslapius kurius aplankė vėliausiai

en: View pages that have been hit frequently.
lt: Peržiūrėti puslapius kurius aplankė vėliausiai

en: Not restricted
lt: Be apribojimų

en: The number of visitors who have read the node.
lt: Lankytojų, kurie perskaitė mazgą, skaičius.

en: The number of visitors who have read the node today.
lt: Lankytojų, kurie perskaitė mazgą šiandien, skaičius.

en: Last view
lt: Paskutinė peržiūra

en: The date on which a visitor last read the node.
lt: Data, kada lankytojas paskutinį kartą perskaitė mazgą.

en: Saint Barthélemy
lt: Švento Baltramiejaus sala

en: Saint Martin (French part)
lt: San Martenas (Prancūzijos dalis)

en: All pages except those listed
lt: Visi puslapiai išskyrus išvardintus

en: Only the listed pages
lt: Tik išvardinti puslapiai

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lt: Nurodykite puslapius pagal jų kelius. Vienas kelias eilutėje. Simbolis '*' kaip pakaitinis elementas. Pavyzdžiui %blog tinklaraščio puslapis %blog-wildcard kiekvienam asmeniniui tinklaraščiui. %front pirmam puslapiui.

en: Restricted to certain pages
lt: Apriboti tam tikriems puslapiams

en: Kyrgyz
lt: Kirgizijos

en: Māori
lt: Maorių

en: Plural variants
lt: Daugiaskaitiniai variantai

en: Czechia
lt: Čekija
