Visual Debugger (1.0.0-alpha4) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: List
pl: Lista

en: File path
pl: Ścieżka do plików

en: Selected
pl: Wybrany

en: Example
pl: Przykład

en: Folder path
pl: Ścieżka katalogu

en: Aggregate
pl: Agreguj

en: Copy to clipboard
pl: Skopiuj do schowka
