Visual Debugger (1.0.0-alpha11) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Development
sv: Utveckling

en: List
sv: Lista

en: File path
sv: Filsökväg

en: Selected
sv: Vald

en: Example
sv: Exempel

en: Filters
sv: Filter

en: Folder path
sv: Sökväg för mapp
