Visual Website Optimizer (8.x-1.1-rc1) - en to lv translation catalogue (21 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
lv: Rādīt visās lapās izņemot uzskaitītās.

en: Show on only the listed pages.
lv: Rādīt tikai šajās lapās.

en: Pages
lv: Lapas

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Content types
lv: Satura veidi

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: True
lv: Jā

en: Statistics
lv: Statistika

en: Visibility
lv: Redzamība

en: Roles
lv: Lomas

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
lv: Rādīt, ja sekojošs PHP kods atgriež vērtibu <code>TRUE</code> (PHP-režīms, tikai ekspertiem).

en: Visibility settings
lv: Redzamības iestatījumi

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lv: Ievadiet vienu lapu katrā rindā kā Drupal ceļu.  Simbols '*' ir aizstājzīme. Ceļa piemēri ir  '%blog' emuāru lapai un  %blog-wildcard katra personīgajiem emuāriem. %front ir sākumlapa.

en: or
lv: vai

en: Role specific visibility settings
lv: Lietotājiem specifiski redzamības iestatījumi

en: User specific visibility settings
lv: Lietotājiem specifiski redzamības iestatījumi

en: Page specific visibility settings
lv: Lapai specifiski redzamības uzstādījumi.

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
lv: Ja PHP-režīms ir uzstādīts, ievadiet PHP kodu starp %php. Ņemiet vērā, ka nekorekta  PHP-koda izpilde var sagraut Jūsu Drupal vietni.

en: Account
lv: Konts
