Visual Website Optimizer (8.x-1.1-rc1) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
ug: تۆۋەندە تاللانمىغان بەتلەردە كۆرسىتىش

en: Show on only the listed pages.
ug: تۆۋەندە تاللانغان بەتلەردە كۆرسىتىش

en: Pages
ug: بەت

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Content types
ug: مەزمۇن تۈرلىرى

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Visibility
ug: كۆرسىتىش

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى
