Visual Website Optimizer (8.x-1.1-rc2) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
jv: Tudhuhna saben kaca kejaba nang daftar halaman iki.

en: Show on only the listed pages.
jv: Tudhuhna kudu nang daftar kaca-kaca iki.

en: Pages
jv: Kācā

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Content types
jv: Tipe kontèn

en: Settings
jv: Sétingan

en: True
jv: Bener

en: Statistics
jv: Statistik

en: Visibility
jv: Sing dikétokne

en: Roles
jv: Parāgā

en: Visibility settings
jv: Sétingan sing diketokné

en: Account
jv: Akun
