Visual Website Optimizer (8.x-1.1) - en to fi translation catalogue (21 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
fi: Näytä kaikilla paitsi näillä sivuilla.

en: Show on only the listed pages.
fi: Näytä vain näillä sivuilla.

en: Pages
fi: Sivut

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Content types
fi: Sisältötyypit

en: Settings
fi: Asetukset

en: True
fi: Tosi

en: Statistics
fi: Tilastot

en: Visibility
fi: Näkyvyys

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
fi: Näytä vain, jos seuraava PHP-koodi palauttaa arvon <code>TRUE</code> (PHP-tila, vain asiantuntijoille).

en: Visibility settings
fi: Näkyvyysasetukset

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
fi: Kirjoita kullekin riville yksi Drupalin polku. Tähti (*) toimii jokerimerkkinä. Esimerkiksi polku %blog tarkoittaa blogisivuja ja %blog-wildcard jokaista henkilökohtaista blogia. Etusivu on %front.

en: or
fi: tai

en: Role specific visibility settings
fi: Roolikohtaiset näkyvyysasetukset

en: User specific visibility settings
fi: Käyttäjäkohtaiset näkyvyysasetukset

en: Page specific visibility settings
fi: Sivukohtaiset näkyvyysasetukset

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
fi: Jos PHP-tila on valittuna, syötä PHP-koodi %php -tagien väliin. Huom!  Virheellisen PHP-koodin ajaminen voi rikkoa sivuston.

en: Account
fi: Käyttäjätili
