Visual Website Optimizer (8.x-1.1) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
nl: Weergeven op elke pagina behalve op de vermelde pagina's.

en: Show on only the listed pages.
nl: Alleen weergeven op de vermelde pagina's.

en: Pages
nl: Pagina's

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Content types
nl: Inhoudstypen

en: Settings
nl: Instellingen

en: True
nl: Waar

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Visibility
nl: Zichtbaarheid

en: Roles
nl: Rollen

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
nl: Alleen weergeven wanneer de volgende PHP-code resulteert in <code>TRUE</code>. (PHP-mode, alleen voor experts).

en: Visibility settings
nl: Zichtbaarheidsinstellingen

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
nl: Geef één pagina per regel op, als Drupal-paden. Het '*'-teken is een wildcard. Voorbeeldpaden zijn '%blog' voor de blog-pagina en '%blog-wildcard' voor elke persoonlijke blog. '%front' is de voorpagina.

en: or
nl: of

en: Role specific visibility settings
nl: Rol-specifieke zichtbaarheidsinstellingen

en: User specific visibility settings
nl: Gebruikersspecifieke zichtbaarheidsinstellingen

en: Page specific visibility settings
nl: Pagina-specifieke zichtbaarheidsinstellingen

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
nl: Als de PHP-modus is gekozen, geef dan de PHP-code op tussen %php. Merk op dat het uitvoeren van incorrecte PHP-code uw Drupalsite defect kan maken.
