Visual Website Optimizer (8.x-1.2) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
mn: Жагсаалтанд орсон хуудсуудаас бусад хуудас болгонд харуул.

en: Show on only the listed pages.
mn: Зөвхөн жагсаалтанд байгаа хуудсуудад харуул.

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Content types
mn: Агуулгын төрлүүд

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Statistics
mn: Статистик

en: Visibility
mn: Харагдах байдал

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Visibility settings
mn: Харагдах байдлын тохиргоонууд
