Visual Website Optimizer (8.x-1.2) - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
pl: Pokaż na wszystkich stronach z wyjątkiem wypisanych.

en: Show on only the listed pages.
pl: Pokaż tylko na wypisanych stronach.

en: Pages
pl: Strony

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Content types
pl: Rodzaje zawartości

en: Settings
pl: Ustawienia

en: True
pl: Prawda

en: Statistics
pl: Statystyki

en: Visibility
pl: Widoczność

en: Roles
pl: Role

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
pl: Wyświetlaj, jeśli poniższy kod PHP zwraca prawdę - <code>TRUE</code> (tryb PHP, tylko dla ekspertów).

en: Visibility settings
pl: Ustawienia widoczności

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
pl: Adres każdej strony wprowadza się w osobnej linii, podając ścieżki w formacie Drupala. Znak "*" zastępuje dowolną ilość innych znaków. Przykłady ścieżek: <em>%blog</em> dla strony z blogami i <em>%blog-wildcard</em> dla wszystkich pojedynczych blogów użytkowników. %front oznacza stronę główną.

en: or
pl: lub

en: Role specific visibility settings
pl: Ustawienia widoczności w zależności od roli

en: User specific visibility settings
pl: Użytkownicy

en: Page specific visibility settings
pl: Wyświetlanie zależne od strony

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
pl: Jeśli wybrano tryb PHP, kod należy umieścić wewnątrz znaków %php. Warto wiedzieć, że uruchamianie niepoprawnie napisanego kodu PHP może spowodować całkowitą awarię witryny.

en: Account
pl: Konto

en: Use system jQuery
pl: Użyj jQuery z systemu
