Visual Website Optimizer (8.x-1.2) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
si: ලැයිස්තුගත පිටු හැර ඉතිරි සියලු පිටු පෙන්වන්න.

en: Show on only the listed pages.
si: ලැයිස්තුගත පිටු පමණක් පෙන්වන්න.

en: Pages
si: පිටු

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Account
si: ගිණුම
