Visual Website Optimizer (8.x-1.2) - en to sk translation catalogue (21 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
sk: Zobraziť na každej stránke, okrem vypísaných.

en: Show on only the listed pages.
sk: Zobraziť len na vypísaných stránkach.

en: Pages
sk: Stránky

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Content types
sk: Typy obsahu

en: Settings
sk: Nastavenia

en: True
sk: Pravda

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: Visibility
sk: Viditeľnosť

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
sk: Zobraziť, pokiaľ PHP kód vráti <code>TRUE</code> (režim PHP, len pre expertov)

en: Visibility settings
sk: Nastavenia viditeľnosti

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sk: Na každý riadok zadajte jednu cestu. Znak * je zástupný znak. Cesta môže byť napr. %blog pre stránku blogu alebo %blog-wildcard pre každý osobný blog. %front je titulná stránka.

en: or
sk: alebo

en: Role specific visibility settings
sk: Nastavenie viditeľnosti podľa kategórie používateľov

en: User specific visibility settings
sk: Nastavenia viditeľnosti podľa používateľa

en: Page specific visibility settings
sk: Nastavenie viditeľnosti podľa stránky

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
sk: Ak je zvolený režim PHP, zadajte PHP kód medzi %php. Poznámka: spustenie nevhodného kódu môže znefunkčniť váš web.

en: Account
sk: Účet
