Visual Website Optimizer (8.x-1.4) - en to bg translation catalogue (19 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
bg: Покажи на всяка страница освен на посочените.

en: Show on only the listed pages.
bg: Покажи само на посочените страници.

en: Pages
bg: Страници

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Content types
bg: Типове съдържание

en: Settings
bg: Настройки

en: Statistics
bg: Статистики

en: Visibility
bg: Видимост

en: Roles
bg: Роли

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
bg: Покажи дали следният PHP код връща <code>TRUE</code> ( PHP-mode, само за специалисти).

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
bg: Въведи една страница на ред като Drupal пътища. Символът '*' замества всичко останало (wildcard). Примерни пътища са %blog за страница на блог и %blog-wildcard за всеки персонален блог. %front е за заглавна страница.

en: Role specific visibility settings
bg: Настройки за видимостта в зависимост от ролите

en: User specific visibility settings
bg: Настройки на видимостта според групата потребители

en: Page specific visibility settings
bg: Настройки за видимост в зависимост от страниците

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
bg: Ако е избран PHP-mode, въведете PHP кода между %php. Помнете, че неправилният PHP код може да разруши вашия сайт.

en: Account
bg: Акаунт

en: Custom URL
bg: Други
