Visualization Charts (8.x-1.2) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Author
cs: Autor

en: Description
cs: Popis

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Edit
cs: Upravit

en: Settings
cs: Nastavení

en: Save
cs: Uložit

en: View
cs: Zobrazit

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: Changed
cs: Změněno

en: Manage fields
cs: Správa polí

en: About
cs: Popis

en: Manage display
cs: Správa zobrazení

en: Manage form display
cs: Správa formuláře
