Visualization Charts (8.x-1.3) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Author
uk: Автор

en: Description
uk: Опис

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Edit
uk: Редагувати

en: Settings
uk: Налаштування

en: Save
uk: Зберегти

en: View
uk: Перегляд

en: Updated
uk: Оновлено

en: Created
uk: Створено

en: Authored on
uk: Створено

en: Changed
uk: Змінено

en: Manage fields
uk: Керувати полями

en: About
uk: Про модуль

en: Manage display
uk: Керувати відображенням

en: Manage form display
uk: Керувати відображенням форми
