Visually Impaired Support (theme) (8.x-1.6) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Images
af: Beelde

en: Content
af: Inhoud

en: Help
af: Hulp

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Navigation
af: Navigasie
