Visually Impaired Support (theme) (8.x-1.6) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Images
be: Малюнкі

en: Content
be: Змесціва

en: Help
be: Дапамога

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Navigation
be: Навігацыя

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Sidebar first
be: Бакавая панэль нумар адзін.

en: Highlighted
be: Выдзелены

en: Sidebar second
be: Другі сайдбар
