Visually Impaired Support (theme) (8.x-1.6) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Images
el: Εικόνες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Help
el: Βοήθεια

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Navigation
el: Πλοήγηση

en: Font size
el: Μέγεθος γραμματοσειράς

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Sidebar first
el: Πρώτη πλευρική ζώνη

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων

en: Sidebar second
el: Δεύτερη πλευρική ζώνη
