Visually Impaired Support (theme) (8.x-1.7) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Images
hr: Slike

en: Content
hr: Sadržaj

en: Help
hr: Pomoć

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Navigation
hr: Navigacija

en: Font size
hr: Veličina fonta

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Sidebar first
hr: Prvi stupac

en: Highlighted
hr: Istaknuto

en: Sidebar second
hr: Drugi stupac
