Visually Impaired Support (theme) (8.x-1.7) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Images
mn: Зураг

en: Content
mn: Агуулга

en: Help
mn: Тусламж

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Navigation
mn: Сайтын дотоод холбоосууд
