Visually Impaired Support (theme) (8.x-1.8) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Images
ro: Imagini

en: Content
ro: Conținut

en: Help
ro: Ajutor

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Navigation
ro: Navigator

en: Font size
ro: Mărimea fontului

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: Sidebar first
ro: Bara laterală mai întâi

en: Highlighted
ro: Evidențiat
