Visually Impaired Support (theme) (8.x-1.9) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Images
sv: Bilder

en: Content
sv: Innehåll

en: Help
sv: Hjälp

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Navigation
sv: Navigering

en: Font size
sv: Teckenstorlek

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Sidebar first
sv: Första sidospalt

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: Sidebar second
sv: Andra sidospalt
