Visually Impaired Support (theme) (8.x-1.9) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Images
my: ဓာတ်ပုံများ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Help
my: အကူအညီ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Navigation
my: သွားလာရန်

en: Font size
my: စာလုံးအရွယ်အစား

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်
