VisualN (8.x-1.0-alpha13) - en to he translation catalogue (74 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Actions
he: פעולות

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Edit
he: עריכה

en: None
he: ללא

en: - None -
he: - ללא -

en: Weight
he: משקל

en: Center
he: מרכז

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Field
he: שדה

en: Label
he: תווית

en: Add
he: הוספה

en: View
he: צפיה

en: Number of items
he: מספר פריטים

en: Created
he: נוצר

en: Number of columns
he: מספר עמודות

en: Create
he: יצירה

en: Default settings
he: הגדרות ברירת מחדל

en: Module
he: מודול

en: Custom
he: מותאם

en: Location
he: מיקום

en: Revisions
he: גרסאות

en: Number of rows
he: מספר שורות

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Textfield
he: שדה טקסט

en: Thumbnail
he: תמונת אצבע

en: preview
he: תצוגה מקדימה

en: Configuration
he: הגדרות

en: Align
he: יישור

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Publishing options
he: אפשרויות פרסום

en: Create new revision
he: יצירת גרסה חדשה

en: Select list
he: רשימת בחירה

en: Revert
he: שחזור

en: Open in new window
he: פתח בחלון חדש

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Reference
he: רפרנס

en: Revisions for %title
he: גרסאות עבור %title

en: Revision
he: גרסה

en: Changed
he: השתנה

en: Revision of %title from %date
he: גרסה של %title מ-%date

en: Default options
he: אפשרויות ברירת מחדל

en: Apply
he: החל

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
he: האמנם ברצונך לחזור לגרסה מתאריך %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
he: האמנם ברצונך למחוק את הגרסה מתאריך %revision-date?

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Data
he: נתונים

en: About
he: אודות

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Bundle
he: חבילה

en: Config
he: קונפיג

en: Delete all revisions
he: מחיקת כל הגרסאות.

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Textarea
he: אזור לטקסט חופשי

en: Publishing status
he: מפורסם

en: Copy of the revision from %date.
he: העתק גרסה מ%date.

en: Current revision
he: גרסה נוכחית

en: Weight for @title
he: משקל ל@title

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
he: מציין אם העריכה האחרונה של התרגום שייכת לגרסה הנוכחית.

en: @date by @username
he: @date ע"י @username
