VisualN (8.x-1.0-alpha13) - en to ka translation catalogue (34 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: None
ka: არცერთი

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: General settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Field
ka: ველი

en: Label
ka: სათაური

en: Add
ka: დამატება

en: Created
ka: შექმნილია

en: Number of columns
ka: სვეტების რაოდენობა

en: Create
ka: შექმნა

en: Module
ka: მოდული

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Revert
ka: დაბრუნება

en: Open in new window
ka: ახალ ფანჯარაში გახსნა

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: - All -
ka: - ყველა -
