VisualN (8.x-1.0-alpha13) - en to ku translation catalogue (47 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: None
ku: هیچ

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Weight
ku: سەنگ

en: Center
ku: ناوەڕاست

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: General settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Field
ku: خانە

en: Label
ku: پێناس

en: Add
ku: زیاد بکە

en: View
ku: پیشاندان

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Create
ku: درووستکردن

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Location
ku: شوێن

en: Revisions
ku: پێداچوونەوەکان

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Publishing options
ku: هه‌ڵبژاردنه‌کانی بڵاوکراوە‌

en: Create new revision
ku: درووستکردنی پێداچوونەوەیەکی نوێ

en: Revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: Revisions for %title
ku: پێداچوونەوەکانی %title

en: Revision
ku: پێداچوونەوە

en: Revision of %title from %date
ku: پداچوونەوەی %title لە %date

en: Default options
ku: هەڵبژاردنە بنەڕەتییەکان

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ku: ئایا دڵنیایت لە گەڕاندنەوە بۆ پێداچونەوەکەی %revision-date؟

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ku: ئایا دڵنیایت لە سڕینەوەی پێداچوونەوەکی %revision-date؟

en: About
ku: دەربارە

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -

en: Copy of the revision from %date.
ku: وێنەیەکی پێداچوونەوەکەی %date.

en: No defined styles
ku: هیچ شێوازێک پێناسەنەکراوە

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
