VisualN (8.x-1.0-alpha18) - en to mn translation catalogue (29 entries)

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: None
mn: Байхгүй

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Weight
mn: Жин

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Field
mn: Талбар

en: Add
mn: Нэмэх

en: View
mn: Харах

en: Created
mn: Үүссэн

en: Location
mn: Байрлал

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Revert
mn: Буцаах

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун

en: Default options
mn: Үндсэн сонголтууд

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
