VisualN (8.x-1.0-alpha8) - en to be translation catalogue (41 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Categories
be: Катэгорыі

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: - None -
be: - Нічога -

en: Weight
be: Вага

en: Name
be: Імя

en: Field
be: Поле

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: Add
be: Дадаць

en: View
be: Праглядзець

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: Revisions
be: Версіі

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Textfield
be: Тэкставае поле

en: Color
be: Колер

en: Create new revision
be: Стварыць новую версію

en: Select list
be: Выпадаючы спіс

en: Revert
be: Вярнуць да ранейшага стану

en: Revisions for %title
be: Версіі %title

en: Revision
be: Версія

en: Revision of %title from %date
be: Вэрсыя %title ад %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
be: Вы ўпэўнены, што жадаеце вярнуцца да версіі ад %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
be: Вы ўпэўнены, што жадаеце выдаліць версію ад %revision-date?

en: Machine name
be: Машынная назва

en: About
be: Аб

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Bundle
be: Набор

en: Dashboard
be: Панэль інструментаў

en: Publishing status
be: Статус публікацыі

en: Copy of the revision from %date.
be: Дуплікат версіі з %date.

en: Include file in display
be: Улучыць файл для адлюстравання

en: The description may be used as the label of the link to the file.
be: Апісанне магчыма выкарыстаць у якасці цэтліка спасылкі да файла.

en: No defined styles
be: Няма вызначаных стыляў

en: None (original image)
be: Ніяк (сапраўдная выява)

en: Weight for @title
be: Вага для @title
