VisualN Excel (8.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: - None -
be: - Нічога -

en: Created
be: Створана

en: Authored by
be: Аўтар:

en: About
be: Аб

en: Publishing status
be: Статус публікацыі
