VisualN Excel (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: - None -
et: - Puudub -

en: Created
et: Loodud

en: Authored by
et: Autor

en: Changed
et: Muudetud

en: About
et: Programmist

en: Publishing status
et: Avaldamise olek
