VisualN Excel (8.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Authored by
fa: نوشته شده توسط

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: About
fa: درباره
